Rüyada kupa görmek

Rüyayı gören kişinin, aristokrat bir yapıya sahip, her konuda belli bir bilgiye vakıf, çok başarılı, dikkat çekici ve yönetme duygusu gelişmiş bir kişi ile bir aşk yaşayacağına, uzun bir süre boyunca mutlu olan rüya sahibinin, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini fark edeceğine, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına ve kısa bir zaman sonra da bir ayrılık kararı alacaklarına delalet eder.

 

Rüyada Kupa Aldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde uzun bir süreden beri gerçekleştirmeyi planladığı hayallerine yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar çekmeden ve çok sorun yaşamadan kavuşacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hayatında çok yeni ve çok güzel olaylar meydana geleceğine rivayet eder.

 

Rüyada Kupa Kaldırmak

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile ara sıra sorunlar yaşadığına, bu sorunların yakın zamanda daha da arttığına, çok zor zamanlar geçirdiklerine ancak yakında çok iyi bir duruma geleceklerine ve mutlu olacaklarına alamet eder.

 

Rüyada Kupa Bardak Görmek

Rüya sahibini yakından tanımadığı için karakteri hakkında yanlış, saçma ve asılsız bilgilere sahip olan kişiler olduğuna, bu kişilerin rüya sahibine bu durumdan ötürü cephe aldığına ve böyle devam ederse aralarının açılacağına işaret eder. Ayrıca, hayat içinde çok hayırlı işler imza atıldığına yorulur.

 

Rüyada Kupa Kızı Görmek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde sosyal hayatında tanışacağı, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, bu durum sayesinde iş hayatının da düzene gireceğine, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına ve bu güzel hayatı güzel bir bebekle taçlandıracaklarına delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.