Rüyada kunduz görmek

Aile hayatında ve sosyal hayatta eş, dost ve akraba arasında sevginin, mutluluğun ve huzurun her zaman olacağına delalet eder.

Sosyal hayatta tanıdık birisi ile dillere destan bir gönül ilişkisi yaşanacağına ve yıllar boyunca insanların bu ilişkiye benzer bir ilişki arayacağına işaret eder.

 

Rüyada Kunduz Hayası Görmek

Rüyayı gören kişinin yakalandığı hastalıktan çok uzun bir süre kurtulamayacağına tabir edilir.

Eğer rüyayı gören hasta birisi ise Allah’ın izniyle en kısa süre içinde hastalığından kurtulacağına yorumlanır.

 

Rüyada Kokarca Görmek

Yaptığı işlerle büyük bir servete kavuşmuş, insanlar hakkında hep iyi dilekler dileyen ve bazen insanlarla arasına mesafe koyan kişiye delalet eder.

Ayrıca, rüya sahibinin, bazı hareketleri ve davranışlarından ötürü insanlar tarafından itici bulunduğuna ve etrafındaki insanlar tarafından pek sevilmediğine işaret eder.

 

Rüyada Rakun Görmek

Kişinin, hiç istemediği, içinde bulunmaktan çok tedirgin olduğu işlerin ve olayların ortasında kalmasına işaret eder. Etraftaki insanlar tarafından aldatılmaya yorumlanır.

Aynı zamanda, rüya sahibinin, bulunduğu durumdan haz aldığına ve herhangi bir sorunla karşılaşmayıp uzun yıllar boyunca bu şekilde huzur içinde yaşayacağına delalet eder.

 

Rüyada Kirpi Görmek

Rüya sahibinin, çalıştığı işlerde, yaptığı çalışmalarda ve ortaya koyduğu işlerde hile ve üçkağıda başvuran, insanlar üzerinden yalan ve dolan ile büyük miktarda para kazanan ve merhamet ve acıması olmayan bir insan olduğuna tabir olunur.

Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok büyük işler için çok önemli kararlar vereceğine ve bu kararların, ileride kazanacağı ve insanlar arasında adının çok tanınır olmasına yardım edecek başarılara imza atmasını sağlayacağına delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.