Rüyada küncü görmek

Rüyayı gören kişinin, hayatındaki bazı konular yüzünden sıkıntı içinde olduğunu, ister istemez üzüntü duyacağına, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, bu yüzden bu durum için çeşitli önlemler alacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine ya da daha farklı yollarla kendisini koruyacağına, artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine alamet eder.

 

Rüyada Küncülü Ekmek Görmek

Rüya sahibinin, kafasını kurcalayan sorunlara yanıt bulduktan ve bir nebze olsun ferahladıktan sonra çok büyük başarılar kazanacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına delalet eder.

 

Rüyada Susam Görmek

Rüyayı gören kişinin, gerçekleştireceği hayırlı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına ve uzun zamandan beri hiç görmediği kadar çok kazanç elde edeceğine tabir edilir. Ayrıca, mutlu olacağına yorulur.

 

Rüyada Çörek Otu Görmek

Rüya sahibinin, başına gelecek çok kötü bir olaydan ötürü uzun süre çok kötü durumda olacağına, kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına ve eskisinden daha iyi bir halde hayata tekrar atılacağına delalet eder.

 

Rüyada Sumak Görmek

Rüyayı gören kişinin, işlerini baltalayan ve kendisini kötüleyip maddi ve manevi olarak zarara düşmesi için çabalayan birisi ile çok büyük bir tartışma yaşayacağına ve ileride bu tartışma yüzünden çok daha kötü durumlar yaşanabileceğine işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.