Rüyada kümes görmek

Rüya sahibinin özlediği huzura ve mutluluğa ayrıca hayalini kurduğu sıcak yuvaya kavuşacağı anlamına gelir. Hayalleri süsleyen bir hayat yaşamaya, zenginliğe, rahatlığa ve kolaylığa delalet eder.

Rüya sahibinin elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyecek kadar güzel bir yaşantısı olacağı, malının ve parasının da ziyadesiyle yerinde olup, kendisini bir ömür lüks içinde yaşatmaya yeteceği kadar bol olacağı şeklinde tabir edilir.

 

Rüyada Kümes Yapmak

Aile kurmaya işaret eder.

Rüya sahibinin yaşayacağı aile saadetine yorulur ve kişinin sessiz sedasız, huzur içinde, geçim derdi olmadan eşi ve çocuklarıyla mutlu mesut olacağı yuva şeklinde ifade edilir.

 

Rüyada Kümesten Yumurta Toplamak

Zenginlik, makam, ün ve itibar anlamına gelir.

Rüya sahibinin emek verip, inandığı ve üzerinde çok çalıştığı işlerinden yana kendisine hayır geleceği şeklinde tabir edilir.

Helal kazanç olarak kabul edilir.

 

Rüyada Kümes Hayvanı Görmek

Rüya sahibinin tırnaklarıyla kazıya kazıya çok iyi noktalara geleceğine delalet eder.

Kişi, çok zorluk, yokluk ve sıkıntı çekse bile çalışkanlığı sayesinde ileride mutlaka istediği kariyere ulaşacak demektir.

 

Rüyada Kümes Temizlemek

Rüyada kümes temizlediğini gören kişi hastalığından, borcundan, kafasındaki soru işaretlerinden, korkularından ve çaresizliğinden kurtulacaktır.

Kişi, günahları için tövbekâr olup, yaşadığı huzursuzluğu da içinden atmayı başaracaktır diye yorumlanır.

 

Rüyada Kümes Dolusu Tavuk Görmek

Rüya sahibinin arkadaşlarıyla, dostlarıyla ya da akrabalarıyla bir araya geleceğine ve uzun zamandan beri aynı giden hayatı için küçük de olsa bir değişiklik yapacağına ve bunun kendisine çok iyi geleceğine işaret eder.

Eğlenmeye, kafa dağıtmaya, stres atmaya ve muhabbette olmaya tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.