Rüyada kule görmek

Rüyayı gören kişinin, kibirli, kendini beğenmiş ve insanları hakir gören kişiliğinden ötürü eş, dost ve akrabaları tarafından defalarca uygun dille ikaz edilmesine rağmen tutumunu sergilemeye devam ettiğine ve bu yüzden insanlar tarafından sevilmeyen ve itibarsız biri olarak görülmesine delalet eder.

 

Rüyada Kuleye Çıktığını Görmek

İş hayatında gösterilen çaba ve kazanılan başarılar sayesinde yaşanacak güzel gelişmelere mesela; terfi almaya işaret eder.

 

Rüyada Kuleye Tırmandığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında attığı adımları defalarca düşünerek ve üzerine uzun uzun kafa yorarak attığına ve bu sayede kariyer çalışmalarında adım adım ancak çok kuvvetli bir şekilde ilerlediğine tabir olunur.

 

Rüyada Kuleden Düştüğünü Görmek

Çok uzun zamandır iyi giden iş hayatının ve ticaret hayatının resmi kurumlardan kaynaklardan sorunlardan dolayı kötü günler geçireceğine yorumlanır.

Aynı zamanda, suçsuz birinin, adının dedikodu ve yalan haberlerle kirletilmesine delalet eder.

 

Rüyada Kulenin Yıkıldığını Görmek

Aile hayatı ya da sosyal hayat içerisinde kıymet verilen, sözü dinlenen ve sorunların çözümünde ön ayak olan birinin hayatını kaybetmesine işaret eder.

 

Rüyada Kuleyi Onarmak

İş hayatında ve aile hayatında karşılaşacağı sorunlardan kendi başına, hiç kimseden yardım almadan ve kendi sahip olduğu imkânları kullanarak çıkacağına delalettir.

 

Rüyada Kule Yaptırmak

Yapılacak işler, ortaya konacak projeler ve üretilmiş olan ürünlerde çok büyük miktarda para kazanmaya ve bu işin sonunda yeni işlere girip kazancı arttırmaya tabir olunur.

 

Rüyada Kulede Bulunduğunu Görmek

Kişinin, yaptığı işlerin çok tutmasına ve çok iyi para kazanmasına yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.