Rüyada külçe altın görmek

Rüya sahibinin maddi gücünü kaybedeceğine işaret eder.

Rüyayı gören kişinin gelir elde etmek için yapacağı işlerden istediği başarıyı ve sonucu elde edemeyeceğine bununla da kalmayarak elinde olanı da yitireceğine tabir edilir.

Rüya sahibinin ticaret hayatında şanssız olacağı bir süreçten geçeceğine yorulur ve kişinin çevresinde onun sırtından geçinmeye çalışan kimselerin olduğu anlamına gelir.

 

Rüyada Külçe Altın Bulmak

Rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyen ve ayağını kaydırmaya çalışan bazı kimselerin olduğuna ve onlar nedeniyle başarısız olup, sahip olduğu koltuğu kaybedeceğine rivayet edilir.

Rüya sahibinin başkaları nedeniyle yaşayacağı sorunlara ve içine düşeceği yokluğa alamet eder.

 

Rüyada Külçe Altın Aldığını Görmek

Rüya sahibinin elinden çıkacak paraya ya da mala tabir edilir.

Rüya sahibinin kendisini iflasın eşiğine getirecek işler yapacağına, rakiplerine yenileceğine ve iş çevresinde hızlı bir şekilde düşüşe geçip itibar kaybedeceğine işaret eder.

 

Rüyada Külçe Altın Toplamak

Rüyasında külçe altın topladığını gören kişi, hayal kırıklığı yaşayacak demektir.

Rüya sahibinin beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşmeyeceğine, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine alamet eder.

 

Rüyada Külçe Altın Tutmak

Rüyayı gören kişinin kazalara ve belalara çok yakın durduğuna işaret eder.

Düşünmeden atılacak adımlara, riskleri hesap edilmeden girilecek işlere ve güvenilirliğinden emin olmadan yapılacak iş ortaklıklarına tabir edilir ve rüya sahibinin yapacağı hatalı işler nedeniyle kendini zor durumda bırakarak sıkıntıya düşüreceğine işaret eder.

 

Rüyada Altın Külçesi Görmek

Rüyada altın külçesi görmekle, külçe altın görmek aynı şeylerdir.

Rüyayı gören kişinin mesai arkadaşları ya da iş ortakları nedeniyle işlerindeki performansının düşmesine ve kazancının azalmasına neden olacak girişimler yapacağı ve bunun da düşmanlarını mutlu edeceği anlamına gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.