Rüyada kulaklık görmek

Büyük şans olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin hayallerinin, ideallerinin, isteklerinin ve tüm beklentilerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, işlerinin düzeleceğine, rızkının da genişleyeceğine tabir edilir.

Rüya sahibinin yatırımlarının ve projelerinin kendisine büyük zaferler getireceğine bu sayede hem sosyal konumunun hem de kariyerinin yükselmesine vesile olacağına işaret eder.

 

Rüyada Kulaklık Takmak

Rüyayı gören kişinin hastalıklarının, borçlarının, sıkıntılarının ve sorunlarının biteceğine, maddi gücünün artacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine delalet eder.

Rüya sahibinin makamının yükselmesine, bu sayede kazancının da çoğalmasına vesile olacak güzel ve eşsiz fırsatlar elde edeceği anlamına gelir.

 

Rüyada Kulaklık Almak

Rüyayı gören kişinin işinde ustalaşacağına, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, iyi bir patron olacağına ve çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine rivayet edilir.

Rüya sahibinin iyi bir yönetici olacağı şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Kulaklıkla Müzik Dinlemek

Rüyayı gören kişinin düşmanlarına ve rakiplerine karşı ezici bir üstünlük elde edeceğine, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına böylece işine gösterilen ilginin de her geçen gün katlanarak artacağına tabir edilir.

 

Rüyada Beyaz Kulaklık Görmek

Rüyayı gören kişinin emeklerinin ve azimli çalışmalarının karşılığında yükseleceğine, ilerleyeceğine ve çok iyi noktalara geleceğine alamet eder.

Rüya sahibinin mevki ve makam sahibi, güçlü, kuvvetli, saygın kimse olacağına ve etrafı tarafından da çok sevileceğine delalet eder.

 

Rüyada Bilgisayar Kulaklığı Görmek

Rüyayı gören kişinin ilim irfan sahibi olma hevesinde olduğuna, bilime, okumaya ve kariyer edinmeye çok önem verdiğine kendisini en çok da bu alanda geliştirmek için mücadele ettiğine alamet eder.

Rüya sahibinin bilim adamı olmak istediğine tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.