Rüyada küfür etmek

Uğursuzluğa, kazaya, belaya ve melanete işaret eder.

Rüya sahibinin yaşayacağı sorunlar, sıkıntılar ve huzursuzluklar nedeni ile uykusuz geceler geçireceği, günlerinin kâbusa döneceği, tüm keyfinin ve rahatının da kaçacağı anlamına gelir.

Gerek iş, gerekse aşk yaşamında insanlarla anlaşmazlıklara düşmeye, kanlı bıçaklı olmaya, düşman edinmeye ve onlarla olan uyumu kaybetmeye delalet eder.

 

Rüyada Birine Küfür Etmek

Rüyayı gören kişinin o kimse ile yaşayacağı büyük bir münakaşaya rivayet edilir.

Rüya sahibi için dost olan ve aralarından su sızmayan bir kimse ile yaşayacağı problem nedeni ile o kimseyle tüm bağlarını koparacağı, o kişiye artık adını duymak istemeyeceği kadar da kin duyacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Allah’a Küfür Etmek

Bu rüya da hayırlara alamet etmez.

Rüya sahibinin çok kötü hatalar yapacağına, hileye, fesada bulaşacağına, nefsine yenilerek kötü yollara sapacağına, hak yolundan bilerek ve isteyerek ayrılacağına böylece büyük bir günahkâr sayılacağına delalet eder.

 

Rüyada Anneye Küfür Etmek

Ahlakı elden bırakmaya, iyi huyları terk etmeye, rezil olacak ve küçük düşecek işlere bulaşmaya rivayet edilir.

Rüyayı gören kişinin toplum içinde yüzünü yere eğdirecek bazı durumlara düşmesine neden olacak kirli ve karanlık olaylara karışacağına işaret eder.

 

Rüyada Eşine Küfür Etmek

Rüya sahibinin nankörlük, hıyanet ve gaflet içinde olacağına, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına yorulur.

Kişi, kendisine verilen emeklere karşı haksızlık edecek ve hataya düşecek demektir.

 

Rüyada Küfür

Can sıkıcı, tatsız ve moral bozucu haberler almaya tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin duyduğunda çok etkileneceği, strese gireceği, öfkeleneceği ve üzüleceği sözler işiteceğine rivayet edilir. Bu durum nedeni ile rüya sahibinin yüzünün asık olacağına yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.