Rüyada kuduz köpek görmek

Sürekli insanlara saldıran, onların kötülüğünü isteyen ve hareketleri, davranışları ve sivri dili ile kimse tarafından sevilmeyen, huysuz, hilebaz ve ahlaksız bir kimseye işaret etmektedir.

Bu rüyayı gören kişi bahsi geçen şekilde bir adamla karşılaşır ve onun kötülüklerine maruz kalır.

Rüyada kuduz bir köpeğin saldırması, dengesiz ve kötü huylu birisinin kötülüklerine maruz kalmaya; kuduz bir köpeğin dolaştığını görmek ise bu adamın insanların arasında sinsice dolaşıp onlara zarar vermesine yorumlanır.

 

Rüyada Kuduz Bir Köpek Öldürmek

Rüyasında kuduz bir köpek öldüren kimse, ahlaksız bir düşmana galip gelir.

Bu rüya çevrenizde bulunan ve sadece size değil herkese kötülük yapan bir adamın şerrinden emin olacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada kuduz bir köpeği başkasının öldürdüğünü görmek ise, hırsızlık yapan ya da çeşitli suçlar işleyen birinin yakalanmasına ve bunu uzman ekiplerin yapmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada kuduz bir köpeğin boğulduğunu görmek, güçsüz bir düşmanı egale etmeye işarettir.

 

Rüyada Bir Köpeğin Kuduz Olması

Başlangıçta güçsüz olan bir düşmanın gittikçe daha da saldırgan olmasına ve size zarar verecek boyuta gelmesine yorumlanır.

Bu rüya aynı zamanda hidayetten sonra sapıklığa, dost görünümlü bir düşmanın gerçek yüzünü ortaya çıkarmasına, günah işleyen iffetsiz bir kadına ve onun oyunlarına işarettir.

Rüyada kuduz köpek aynı zamanda din ve dünya ilerinde aşırıya gitmeye ve haddini aşacak hareketlerde bulunmaya yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Kuduz Köpek Görmenin Tabiri

Rüyada kuduz köpek görmek, kişinin iç dünyasında yaşadığı karmaşık durumların bir yansımasıdır.

Elinden geldiğince doğru yolda bulunmaya çalışan bazı kişilerin bilinç altında yapmak istedikleri bazı kötülüklerin yansıması olan bu rüya her insanda ortaya çıkabilen hayvani dürtülerin bir tezahürüdür.

Gerçek hayatında bu kötülükleri yapmak istemeyen kişi böyle bir rüya ile iç güdülerini ortaya çıkarır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.