Rüyada kudurmak

Rüyaları kötü yorumlanan rüyalardandır.

Rüyada kuduz olduğunu görmek öfke artışına, taşkınlığa, sıkıntılı ve zor zamanlara ya da iş yeriniz, eviniz veya dostlarınızdan gelebilecek tatsız haberlere işaret eder, bu tür rüyalar psikolojik rüyalardandır.

İçinizde uzunca zamandır bastırdığınız öfkenizi rüyanız yoluyla dışa vurmuşsunuz anlamına gelmektedir.

Bastırdığınız bu öfke sizi sadece rüyanızda değil,sosyal hayatınızda da rahatsız edebilecek bir boyuta gelebilir.

Eğer rüyada kudurduğunu gören kişi bir bayan ise yakın zamanda İslami açıdan bir günah işleyeceği şeklide yorumlanır.

 

Rüyada Kudurmuş Hayvan Görmek

Çevrenizdeki insanların hal ve hareketlerinden, tavır ve sözlerinden sıkıldığınız anlamına gelir.

Rüyada kudurmuş olan hayvanı öldürdüyseniz karşınıza çıkmış veya çıkabilecek büyük bir sorunu hemen ve bir daha nüksetmeyecek şekilde çözeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada görülen kudurmuş hayvan bir kedi ise bu rüyayı gören kişinin başına karşı koyamayacağı bir felaket geleceği anlamı çıkmaktadır.

 

Rüyada Kudurmuş Köpek Görmek

Eğer kudurmuş köpek, çok dikkat etmeniz gereken bir düşmanınız olacağına ve büyük bir saldırı alabileceğinize işaret eder.

Bunun sonucunda evinizden ölü veya ölümler, iş yerinizin batması ve bunun gibi kötü sonuçlar çıkabileceği için dikkat etmeniz gerektiği yönünde yorumlanır.

Rüyada kudurmuş köpeğin, hayvanın ya da insanın size saldırması ve sizin bu saldırıdan kurtulmanız, yaşadığınız sorunlar hakkında güzel haberler geleceğine, artık sıkıntılı döneminizi geride bırakıp aydınlığa erişeceğinize delalet eder.

 

Rüyada kuduz köpek

Tarafında ısırıldığınızı görmek, düşmanlarınızın veya iş hayatındaki rakiplerinizin sizi alt edeceğine, bu kudurmuş köpeği öldürmek de sizin onları alt edeceğinize işaret eder.

Rüyada görülen kuduz köpek sizi ısırmak ister fakat dış güçler tarafından ısıramaz ise, düşmanlarınızı sizin yere başka kişilerin, arkadaşlarınızın ya da dostlarınızın etkisiz hale getirdiğine işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.