Rüyada küçük yılan görmek

İyi niyetler ve güzel düşünceler içinde olmayan bazı insanların varlığına rivayet edilir.

Yılan rüyaları genel olarak kötü insanların varlığı ile tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin kendilerine karşı ne kadar iyi niyetli olursa olsun, yine de ilk fırsatta ona nankörlük, vefasızlık ve haksızlık edecek bazı kişilerin olduğuna rivayet edilir.

 

Rüyada Küçük Yılan Sokması

Rüyayı gören kişiye sadece konuşmak suretiyle zarar vermeye çalışan, onu insanlara karşı kötü biriymiş gibi göstermek için uğraşan, bundan öteye gidemeyecek kimselerin varlığına tabir edilir ve bu kişilerin sadece moral bozmak ve can sıkmak dışında hiçbir şey yapamayacakları anlamına gelir.

 

Rüyada Küçük Yılan Isırması

Rüyada küçük yılan ısırması da küçük yılan sokması gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin arkasından konuşarak, gizli gizli kuyusunu kazmaya çalışan ama amaçlarına ulaşamayacak olan kişilerin varlığına alamet eder.

 

Rüyada Küçük Yılan Tutmak

Rüyasında küçük yılan tuttuğunu gören kişi, ruhunu esir almış ve yaşadığı huzursuzluğun temel nedeni olan endişelerinden, kuruntularından ve şüphelerinden kurtularak, mutluluğa, keyfe, ağız tadına ve rahatlığa kavuşacak demektir.

 

Rüyada Küçük Yılan Yavrusu Görmek

İnsanın küçüğüne yani çocuğa ya da bebeğe işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Küçük Yeşil Yılan Görmek

Zenginlik olarak açıklanır ve rüyayı gören kişinin kazancının artmasına vesile olacak yeni ve isabetli adımlar atacağına delalet eder.

Rüya sahibi kendini çok daha rahat ettirecek bir yaşamın temellerini atmaya başlayacak demektir.

 

Rüyada Küçük Siyah Yılan Görmek

Maddi yükümlülüklerin azalmasına, borçların kapanmasına, zararın karşılanmasına, işlerin hafiflemesine ve rüyayı gören kişinin geçim kolaylığı içinde olmasına alamet eder.

Rüya sahibinin bolluk ve bereket yaşayacağına, yaşadığı darlığın son bulacağına ve gelir kaynaklarının çoğalacağına yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.