Rüyada küçük kız görmek

Sevinç içinde geçecek bir iş yaşamına, manevi olarak kişinin güçleneceğine ve her ne olursa olsun inancından zerre kayıp yaşamayacağına yorumlanır.

Güzel haber anlamına da gelen rüya, gebeler için de kız evlada yorumlanır.

Kişinin yaşamında kendisini çok seven bir bayanın varlığına, karşı cinsten biriyle yakın arkadaş olmaya da alamettir.

Pek çok güzelliğin işareti olan rüya afiyette olan rüya sahibinin bolluğa kavuşacağına ve darlık çekmeyeceğine, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına da tabir edilir.

Rüyayı gören erkekse, kendisine sadık, sözünden çıkmayan ve üzerine titreyen bir eşe sahip olacak demektir. Evli bir kadın için de kendisinden yaşça küçük ama son derece olgun biri ile arkadaşlık kuracağına yorumlanır.

 

Rüyada Küçük Kız Çocuğu Olduğunu Görmek

Kadınlar için çalışma hayatında hemcinslerinden farklı olarak çok başarılı bir profil çizeceklerine ve aile hayatları ile beraber çalışma hayatlarını da son derece profesyonel şekilde idare edeceklerine alamet eder.

Hamileler için kız bebek dünyaya getirmeye, erkekler için güzel bir bayanla tanışmaya işarettir. Bu rüyayı gören kimsenin sağlık problemleri ortadan kalkar ve eskisinden daha sağlıklı biri haline gelir.

 

Rüyada Küçük Kız Bulmak

Kişinin aklında olmayan fakat kendisine gelen bir kısmeti geri çevirmeyerek hayatını bambaşka bir yöne dönüştürecek olmasının, iş yerinde beklemediği bir görevi üstlenerek sonrasında da kariyerini hayal ettiğinden de daha kısa sürede ilerleteceğini bildirir.

 

Rüyada Kız Çocuğu Görmenin Yorumu

Kişinin kendisini güçsüz ve savunmasız gördüğünü anlatır. Özellikle yetişme çağında gereken desteği görmemiş olan kişilerde eksiklik hissi yoğun olur ve kendisini başarısız olarak görürler.

Ailesi tarafından motive edilmeyen veya sürekli eleştirilenlerin, yaptığı işlerde gerekli övgüleri almayan kimselerin ilerleyen yaşlarda da öz güven eksiliği yaşadıklarının sembolüdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.