Rüyada küçük çocuk görmek

İslami olarak kişinin dünya hayatının çok neşeli ve sağlıklı geçeceğine, yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına alamet eder.

Rüyasında bir kadının kucağında küçük çocuk gören müjdeli bir haberle sevinir.

Kişi kendi kucağında küçük bir çocuk tuttuğunu görürse ailesine ve çevresine karşı daha merhametli biri olur ve davranışlarının karşılığını da çok güzel bir şekilde alır.

Başka birinin çocuğunu görmek, kişinin yetim ya da kimsesiz kalmış bir çocuğa ebeveynlik yapacağını, maddi ve manevi anlamda onu koruyup gözeteceğini bildirir.

Yürümeye yeni başlamış bir çocuk görmek ise kişinin yepyeni bir işe atılmak için heves ettiğini ve hayallerin gerçekleştirmek için küçük fırsatlar elde edeceğini gösterir.

 

Rüyada Küçük Kız Çocuğu Görmek

Bekar bir erkek için günah işleyen bir kadınla birliktelik kurmaya ve ondan kaynaklanan sıkıntılar yüzünden hayatında huzursuzluklar olmasına işaret eder.

Evli bir erkek bu rüyayı görürse anne tarafından gelecek bir miras söz konusu olur ancak mirasın kişinin eline geçmesi uzun zaman alır ve sıkıntılara neden olur.

Genç bir kız kucağında küçük bir kız çocuğu görürse arkadaşları ile arası açılır ve sevdiği kişiyle de tartışmalar yaşar. Gözyaşı anlamına da gelir.

 

Rüyada Küçük Erkek Çocuğu Görmek

Kişinin yaptığı bir hatadan ders alarak yaşamındaki kusurları yeniden gözden geçireceğine, ikili ilişkilerinde daha dikkatli bit tavır geliştireceğine işarettir.

Bekar kimseler için de güvenilir ve iyi huylu bir kız arkadaş sahibi olunacağına, çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına alamettir.

 

Rüyada Küçük Çocuk Görmenin Yorumu

Genellikle bilinçaltında çocuk sahibi olmak isteyen kişilerin gördükleri rüyalardandır.

Öte taraftan ise çocukluk dönemlerini yeterli kadar sevgiyle ve şefkatle geçirmemiş, anne baba sevgisinden mahrum kalmış kimseler de de sıklıkla görülür ve kişinin sevgiye olan ihtiyacını vurgular.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.