Rüyada kucaklanmak

Koruma altına alınacağınızın ifadesi olduğu gibi, yakınlarınızdan gelecek önemli desteğe de yorumlanır.

Moralsizlik, hastalık gibi durumlarda kişinin kendini yalnız hissetmeyeceğini, tüm sevdiklerinin seferber olacağını ve rüya sahibini her koşulda destekleyeceklerini bildiren rüya, borç sıkıntısı olanların da kendilerine gelecek paralar sayesinde rahata ereceklerine tabir edilir.

Korkuların ve hayata dair endişelerin yok olacağını bildiren rüya, bekar bayanlar için babacan tavırlı, yaşça olgun biriyle tanışarak, güzel bir evlilik yapacaklarını, evli kimselerin çocuklarıyla mutlu bir yuvada, her zaman güven içinde yaşayacaklarını ifade eder.

Ailede baba veya erkek kardeş tarafından tüm sorunların hallolacağını ve kişinin geleceğe dair aklında herhangi bir şüphenin kalmayacağını da delalet eder.

 

Rüyada Eş Tarafından Kucaklanmak

Aklı başında, her zaman ayakları yere basan ve hayatındaki insanlara ehemmiyet veren, tatlı dilli, güvenilir bir kimseyle tanışmak, yapılacak evlilikle herkesi kıskandırmak anlamına gelir.

Düzgün bir özel hayata sahip olunacağını müjdeleyen rüya, kişinin ömür boyu sıkıntı duymadan yaşayacağına ve isteklerinin anında karşılık bulacağına, yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına yorumlanır.

Çok sayıda ziynet eşyasına, kendi üstüne bir tapu almaya da tabir edilir.

 

Rüyada Baba Tarafından Kucaklanmak

Zor günlerin geçeceğini ve ilerleyen zamanlarda özlenen tüm duyguların tatmin edileceğini, daha iyi bir hayata kavuşacak olan rüya sahibinin mal, mülk edineceğini de bildirir.

Maddi açıdan rahatlamanın habercisi olduğu gibi, manevi olarak da huzurlu olunacağını, sevilen insanlardan saygı görüleceğini, düşmanlardan uzak müreffeh bir hayat sürdürüleceğini de işaret eder.

 

Rüyada Kucaklanmanın Yorumu

Aile üyeleri tarafından el üstünde tutulmak, değer görmek ve saygı duyulmak isteyen rüya sahibinin kendini koruma altında hissetmek isteyişinin ifadesidir.

Yalnızlık duygusundan hoşlanmayan ve çevresinde güvendiği insanlar olmasıyla huzur bulan kişilerin yabancı ortamlarda gergin bir ruh haline büründüklerini ve emniyet duygularının da zayıfladığını tabir eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.