Rüyada kucaklamak

Huzur ve mutluluk bulmaya, hedeflere yaklaşmaya, şansın ve bahtın açılacağına, geleceğin güzelliklerle dolacağına ve rüyayı gören kişinin herkesi kıskandıracak kadar güzel bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Rüya sahibinin çok kısmetli biri olduğuna, kalbinden geçen her dileğinin gerçekleşeceğine, sağlığının yerinde kalacağına ve hayatının uzun olacağına delalet eder.

Rüyada kucaklamak, kişinin olumlu olaylar yaşayacağına ve iyi kimselerle karşılaşacağına tabir edilir.

 

Rüyada Kucaklaşmak

Rüya sahibinin müjdeli ve güzel haberler alacağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, doyasıya hasret gidereceğine, bol muhabbette olacağına ve keyifte kalacağına delalet eder.

 

Rüyada Düşmanla Kucaklaşmak

Gerçek anlamına benzer şekilde açıklanır.

Rüya sahibinin arasının bozuk olduğu kişilerle arasındaki anlaşmazlıkları gidereceğine, aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına işaret eder.

 

Rüyada Ölüyle Kucaklaştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin ağız tadı, mutluluk ve huzur içinde yaşayacağına, hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine alamet eder.

 

Rüyada Sevgiliyle Kucaklaşmak

Ona kavuşmaya, hasreti bitirmeye, özlem gidermeye ve amacına ulaşmaya işaret eder.

Rüya sahibinin gönlünden geçenleri gerçekleştireceğine, kalkınmayı başaracağına ve sevdikleri ile hep birlikte yaşayacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Birine Kavuşmak

Din ve Allah aşkına, kitaba uygun yaşamaya, hak yolunu tutmaya, helal lokma yemeye, güzel ahlaklı olmaya, haramdan ve zinadan kaçınmaya ve güzel ameller işlemeye tabir edilir.

 

Rüyada Hasretle Sarılmak

Müjdeye tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin beklediği ve istediği başarıya ulaşacağına, kısmetinin açık olacağına ve şansının hayatı boyunca yaver gideceğine delalet eder.

Güzel ve mutlu bir hayat yaşamak ve keyfiyette olmak ile yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.