Kuaförünüze Güvenmeden Önce Kendinizi Tanıyın

0
287

Bugün sizlere çok severek takip ettiğim bir Instagram sayfasının paylaşımlarından bahsetmek istiyorum. SalonCentric …

Bütün kadınların vazgeçilmezi olan kuaförleri, bazen en mutlu hallerini bazense en üzgün hallerini kuaförlerinin yanında geçirirler, amaç tabiki mutlu olmayı istemek. Bazı durumlarda tam tersi olsada. Her zaman umduklarını bulamıyabiliyorlar, güzelleşmek, moral bulmak isterken olası bazı problemler yaşanabiliyor, ama tecrübesizlikler ama kötü şans diyelim. Yada kuaförünüzün sizi tanımamasından kaynaklanan yanlış modeller uygulamasından kaynaklanan uygunsuz seçimler. 

Her zaman güzel olmak ve yakışanı yaptırmak istenir fakat bu istek kuaförünüzün hayal gücüne göre değişmektedir, zevkin bakış açısı sizi güzelleştirmek yerine bazende sıradanlaştırmaktadır.

Bu yazımızda alınan bazı yanlış kararları kadinlarnette.com ekibi olarak sizlere sunmak istiyoruz. Aman diyelim kuaförünüze güvenirken biraz dikkatli olalım, veya kuaförünüz çok iyide olabilir fakat siz yanlış kararlar alıp onu yanlış yönlendirdiğiniz içinde kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. O zaman hem siz kararlarınızı almadan bir kaç kez düşünün hemde kuaförünüze ne istediğinizi net ve açık olarak anlatabilinki sonrasında kötü sonuçlarla karşılaşmayasınız.

O zaman şimdi sizlere bazı alınmış yanlış kararlara örnek olması açısından bir kaç örnek sunmak istiyoruz, ki bizim verdiğimiz örnekler sizlerede örnek olsun ve doğru kararlara doğru zamanda doğru kişilerle ulaşabilesiniz…

-RESİMLER AÇILMAZ İSE LÜTFEN SAYFANIZI YENİLEYİNİZ-

 

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.