Rüyada krep görmek

Eli iş tutan biriyle güzel bir evlilik yapmak ve rızkın artması anlamına gelir.

Geçim sıkıntısı çekenler için ekstra para elde etmeye veya kişinin ek iş yaparak daha iyi koşullarda yaşamaya başlayacak olmasına yorumlanır.

Bir tane krep yapmak geçici bir çözüme, kısa vadeli borçlanmaya, kişiyi bir adım öteye götürmeyecek ama günü kurtaracak adımlar atmaya alamettir.

Çok sayıda krep yapmak ise kalabalık misafir ağırlamak, yüklü miktarda eşya almak ve elden çıkan paralar neticesinde kısa süreliğine de olsa maddi sorun yaşamak demektir.

Tatlı krep yapmak evli kişilerde aşk tazelemek ve yeni bir çocuk kararı almak anlamına gelir. Tuzlu krep yaptığını görenler ise beklemedikleri bir kavganın ortasında kalırlar.

 

Rüyada Krep Yemek

Hayallerinden taviz vermek anlamına gelir ve evli kişilerin, ailelerinin geçimini sağlamak konusunda gerçekçi adımlar atacaklarına, ailelerinin her zaman gurur duyacağı bir evlat haline geleceklerine ve iş kurmak için para biriktireceklerine işarettir.

Bekar kimselerin duygusal davranarak aldıkları evlilik kararlarında daha mantıklı şekilde hareket edeceklerini ve özellikle ailelerinden gelen eleştiriler doğrultusunda davranacaklarını bildirir.

 

Rüyada Krep Satmak

Çok karlı bir anlaşmaya imza atacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bir anda değişeceğini ve bundan sonrasında işlerini büyütmek için daha cesur davranacağını delalet eder.

Krep sattığını gören kişi zengin olur.

Borcu olup stres altında olanlar da, yakınlarının uzattıkları yardım eli sayesinde rahat bir nefes alırlar.

Krep satmak, hayır işlerinde bulunmak, kimsesizlere yardım etmek manasına da gelir.

 

Rüyada Krep Görmenin Yorumu

Aile sevgisini çok önemseyen kişinin kendi ailesine gösterdiği ihtimamın işaretidir.

Duygusal kararlar almanın ve her ne yapılırsa yapılsın tamamen önsezilerle hareket edildiğinin de ifadesidir.

Olaylara dar bir perspektiften bakıldığına, bencillikten ziyade daha çok başkalarını düşünerek hareket eden kişinin çıkarcı insanlar tarafından kullanılmaya müsait olduğuna da işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.