Rüyada kredi kartı görmek

Yakında bir borç altına gireceğinize veya iş yaşamında birtakım girişimlerde bulunacağınıza yorumlanır. Rüyasında kredi kartı alan kişi, yakında büyük bir harcama yapar.

Bu rüya, genellikle finansal problemlere veya para ile ilgilim işlere işaret etmektedir.

Rüyasında kredi kartını kullandığını görmek, kişinin maddi anlamda kayıplar yaşayacağına ve çok büyük bir harcamanın altına girip elindeki malı kaybedeceğine delalet eder.

Kredi kartı bazen de yeni bir iş kurmaya, iş hayatında başarıya, ortak bir işe girişip ondan büyük bir kazanç elde etmeye yorumlanır.

 

Rüyada Kredi Kartını Kaybetmek

Rüyada kullandığı bir kredi kartını kaybeden kimse, gerçek hayatında finansal zorluklar içinde boğuşur veya çok büyük bir borcun altına girerek onu ödemekte zorlanır.

Kredi kartının çalındığını gören kişi ise elindeki imkanlarını kaybeder.

Bu rüya yatırımlarınızdan istediğiniz sonucu alamayacağınıza, çalışma hayatında sizi kandırıp elinizdeki malı alacak hilekar bir adamla ortak olacağınıza veya yakında hiç beklemediğiniz bir kişinin ihanetine uğrayacağınıza işaret etmektedir.

 

Rüyada Banka Kartı Görmek

Rüyada görülen banka kartı genellikle iş hayatınızla ilgilidir.

Bu rüya yeni bir meslek edinmeye veya çalıştığınız işte birtakım başarılar elde edip insanların gözüne gireceğinize işarettir.

Banka kartı ile bankamatiğe gitmek, eğer bankada çok paranız varsa geniş bir rızka, çok yüklü bir paraya ve kazanılacak itibara işaretken; bankada paranın olmaması ise elinizden çıkacak mal ve mülke yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Kredi Kartı Görmenin Tabiri

Rüyada kredi kartı görmek, dünya hayatında yaşadığınız maddi problemleri ve sahip olduğunuz borçlarınızdan dolayı çektiğiniz sıkıntıları yansıtmaktadır.

Bu rüyayı gören kimse, gerçek hayatında finansal konularla çok fazla ilgilenmektedir.

Aynı zamanda bilinç altındaki kazanma hırsının da bir tezahürüdür.

Bazen de bu rüya, yaptığınız yüklü miktardaki harcamalara veya kredi kartı kullanımında sınırı aşmanıza ve kredi borcunuzun vermiş olduğu rahatsızlığa işarettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.