Rüyada kredi görmek

Farklı yorumlara açıktır. Kişi kredi aldığını görüyorsa borçları artacak demektir.

Yüklü miktarda kredi çekmek işlerde durgunluğa ve alım gücündeki eksilmeye yorumlanır.

Kredi çeken birini görmek ise, o kimsenin başına gelecek bir aksiliğe şahit olmak anlamına gelir. Kişi kredi çeker ve ev alırsa gerçek hayatında da ev ya da mülk sahibi olur.

Kredi çekip alışveriş yaptığını görmek ailede savurgan insanlar olduğunu ve kişinin bu nedenle hanede tartışma yaşayacağını, aşırı çalışmayı gösterir.

Kredi maddi durumlardaki bozulmanın kişiyi strese sokacağını, düzenini sağlayabilmek için ek önlemler almaya başlayacağını, borçlarından kurtulmak için eldeki bir malı satışa çıkaracağını da işaret eder.

Ticaretle uğraşanların işlerinde yenilikler yapacaklarına ve iş büyütmek için ortak alacaklarına, memur kimselerin de kendi işlerinin başına geçmek için istifa edeceklerine yorulur.

 

Rüyada Kredi Kartı Görmek

Yeni bir işe veya yeni bir iş yeri açmak anlamındadır.

Kişinin bugüne kadar biriktirdiği paraları sermaye yaparak kendi işinin patronu olmak isteyeceğini, maddi olarak sıkışık günlerden geçeceğini ancak zamanla borçlarından kurtulup işlerini düzene sokacağını alamet eder.

Kredi kartı borcu olduğunu görenlerin gerçek hayatta da canlarını sıkacak maddi haberler almasına yorulur.

 

Rüyada Kredi Çekmek

Bir bankaya gidip kredi çektiğini gören kişilerin devletle alacak verecek işleri olur.

Arsa satışı veya tapu konularında çıkacak ek masraflara, işe yapılacak bir yatırıma yahut ev almaya da tabir edilen rüya, imkanları seferber ederek yeni bir hayat kurma mücadelesi verileceğine de işarettir.

Ekonomik açıdan maliyetli işlere girmek ve külfetli bir mal satın almak, bir anda borçlanmak yüzünden strese girmek demektir.

 

Rüyada Kredi Görmenin Yorumu

Genellikle kredi kartı veya kredi borcu olanların kredi çekmeyi düşünenlerin, finansal açıdan zor günler geçirenlerin gördüğü rüyalardan biridir.

Kişi gün içinde mali durumunu düzeltmek adına çözümler arıyor demektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.