Rüyada köyünü görmek

Rüyayı gören kişinin geçmişine, inançlarına, sevdiklerine, gelenek ve göreneklerine olan bağlılığa işaret ettiği yönünde kabul edilir.

Rüya sahibinin mazbut bir yaşamı benimsediğine ve toplum kuralları dışına çıkmadan, ailesinden öğrendiklerinden de sapmadan yaşamaya çalıştığı anlamına gelirken aynı zamanda da rüya sahibinin köyüne duyduğu özleme rivayet ettiğine rivayet edilir.

 

Rüyada Köyüne Gitmek

Rüyayı gören kişinin eğer uzun zamandır köyüne gitmediyse gerçekten de orada olmak istediğine ve köyünü gitme niyetinden olduğuna işaret eder.

Rüya sahibinin gezmeye ve yeni yerler görmeye çok meraklı olduğuna tabir edilir.

 

Rüyada Köyün Yandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin alacağı bazı haberler olduğuna delalet eder.

Fakat yangın rüyalarına iki türlü yorum yapılmaktadır, yani rüya sahibinin uykusunda yanan köyünden kırmızı ve canlı ateş yükseldiğini görmesi güzel ve hayırlı haberler almak şeklinde değerlendirilirken, sadece koyu dumanların çıktığını görmesiyse kendisine kötü ve şerli haberler ulaşacağı ile yorumlanır.

 

Rüyada Köyünde Olmak

Rüyayı gören kişinin en büyük hayallerinden birinin, bir dünya turu yaparak, balta girmemiş ormanları görmek ve keşfedilmemiş güzellikleri keşfetmek olduğuna delalet eder.

Rüya sahibinin seyahate çok meraklı olduğu anlamına gelir.

 

Rüyada Köyün İmamını Görmek

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine, bundan sonra dünya hayatından çok ahiret hayatı için yaşamaya karar vereceğine tabir edilir.

 

Rüyada Köyü Sel Basması

Rüyayı gören kişinin yakın ya da uzak akrabaları ile arasına girecek düşmanlığa alamet eder.

Rüya sahibinin yakınları ile büyük görüş ayrılıklarına gireceğine, kavgalara tutuşacaklarına, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine işaret eder.

Kişi, kan bağı olan kimselerle adeta bir yabancıya dönüşecek demektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.