Rüyada koyun yünü görmek

Genellikle kazanılacak paraya ve mala işarettir. Bu nedenle rüyasında çok fazla yün gören kişinin eline tahmin edemeyeceği büyüklükte bir para veya mal geçer.

Az miktarda yün ise yine az sayıda para kazanmaya veya menfaat elde etmeye işarettir.

Rüyada bir koyunun yününü kırktığınızı görmeniz, para harcamaya, istemeyerek malınızdan olmanıza veya zarar etmeye delalet eder.

Koyun yününü bir dağ gibi olmuş görmek, beklenmedik saadete, selamete kavuşmaya, kişinin büyük bir makam ve mevkiye yükselmesine yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Renkli Koyun Yünü Görmek

Rüyada siyah yün, haram mala ve kazanca işarettir.

Bu rüyayı gören kimse işinde bazı problemler yaşar ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalır.

Kırmızı yün iffetli fakat çok güzel ve cazibeli bir kadındır.

Yeşil yün dinde ilerlemeye, ibadetlerini eksiksiz yapmaya, helal kazanca, kişinin elinde geçecek hayırlı mal ve paraya işarettir.

Sarı yün, çevrenizden bir kadının hastalanmasına, mavi yün ise talihinizin dönmesine ve çok şanslı ve güzel bir sene geçirmenize yorumlanmaktadır.

Rüyada bembeyaz koyun yünü, saflığa ve kalben temizliğe işarettir.

 

Rüyada Koyunun Yününün Çoğalması

Rüyada bir koyunun üstündeki yünün giderek çoğaldığını görmeniz, hemen olmasa bile zamanla sizin de makam ve mevki olarak yükseleceğinize, arzu ve isteklerinizin gerçekleşeceğine, maddi manevi her türlü sorunlarınızdan kurtulup feraha ereceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada bir koyundan yün almak, zengin bir kadından menfaat görmeye ve yararlanmaya, yün çaldığını görmek zorla bir malı gasp etmeye veya haram mal kazanmaya yorumlanır.

 

Rüyada Koyun Yünü Görmenin Tabiri

Rüyada görülen koyun yünü, kişinin içindeki saflığı ve temizliği ifade eder. Özellikle yünün bembeyaz ve temiz olması, hiç kimseye kötülük düşünmediğinizi ve daima herkesin iyiliğini arzu ettiğinizi göstermektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.