Rüyada koyun sürüsü görmek

Hayat boyu devam edecek başarıya, bolluğa ve berekete delalet eder ve rüya sahibinin şansının her daim yaver gideceği anlamına gelir.

Sıkıntıların, dertlerin, zahmetin, çekilen çilenin yani zor günlerin geride kalacağına, güzel ve huzurlu günlerin yaklaştığına rivayet edilir.

Rüyada koyun sürüsü görmek bir yandan da kendilerine layık görülene boyun eğen insan topluluğuna rivayet edilir.

 

Rüyada Koyun Sürüsü Otlatmak

Rüyayı gören kişinin mesleğindeki başarıları sayesinde en üst makama yerleşeceğine, emrinde insan çalıştıracağına, onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine alamet eder.

 

Rüyada Koyun Sürüsünü Kaybetmek

Rüya sahibinin işinde başarısız olacağına, kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, bu nedenle hem itibarını hem de insanlar arasındaki ününü kaybedeceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Koyun Sürüsüne Kurt Saldırması

İyi değildir ve uğursuzluk anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin bel bağladığı işlerden yana hayal kırıklığı yaşayacağına, umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına işaret eder.

 

Rüyada Koyun Sürüsünden Kaçmak

Hayırlara alamet etmez.

Kişinin kapasitesini aşan işlere atılacağı, insanları idare etmek de zorlanacağı, bu nedenle de başarısız olacağı şeklinde yorumlanır. Her şeyi eline, yüzüne, gözüne bulaştırmaya tabir edilir.

 

Rüyada Koyun Sağmak

Rüyada koyun sağdığını gören kişi amaçlarına kavuşacak demektir.

Rüya sahibinin işinde gücünde biri olduğuna, temiz para kazanmak ve ailesine helal lokma yedirmek için çabaladığına alamet eder.

Alın teri ile çalışmaya ve geçimin kolaylaştırmak için yeni yollar aramaya işaret eder.

 

Rüyada Koyun Kesmek

Rüya sahibinin kendisine karşı olan kişileri mahcup edip, istediğini elde etmeyi başaracağına ve haklı çıkanın kendi olacağına yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.