Rüyada kovan görmek

Farklı anlamlar içerdiğinden yorumu da değiştirir.

Örneğin boş bir mermi kovanı görmek, kişinin yakın çevresinde sürekli atıp tutan kimseler olduğunu, rüya sahibinin her duyduğuna inanmasından ötürü sosyal çevresinde zaman zaman tartışmalar yaşadığını ve kötü niyetli kimseler tarafında kullanıldığını ifade eder.

Yolda kovan bulmak ise, duyulacak bir söz yüzünden eşini terslemek, çocuğunu azarlamak veya aileyle gereksiz kavga etmek, gönül kırmak manasındadır.

Boş, hiçbir fayda sağlamayan işlerle vakit geçirildiğini de bildirir. Ateş edip kovanın önüne düştüğünü görmek ise birinin ahını almak, haksızlık emek ve pişmanlık duymak demektir.

Rüyada arı kovanı görmek ise kazançta, maddiyatta, mal ve mülkte zenginleşmeyi, ömür boyu bereketi ve kısmet bolluğunu bildirirken, yuva kurmak anlamına da gelir.

 

Rüyada Kovan Ve Bal Görmek

Güzel ve hayırlı yorumları olan rüya, bekar kimselerin kuracakları yuvada ömür boyu mutluluğu yakalayacaklarına yorumlanır.

Hayırlı ve iyilik seven insanlarla tanışılacağını, çalışmaktan kaçmayan rüya sahibinin becerikliliği sayesinde birden fazla işe sahip olacağını ve maddi durumunu düzelteceğini, kazandığı parayla hem ailesini geçindirip, hem de birikim yapacağını tabir eder.

Arı kovanındaki baldan yiyen hasta ise iyileşir ve nazardan korunur. Zam almak, hak edilen bir mala sahip olmak, iftiralardan kurtulmak, aile içinde tebessüm dolu anlar yaşamak ve huzura ermek manasına da gelir.

 

Rüyada Boş Arı Kovanı Görmek

Arı kovanı hayırlı anlamlara gelse de, boş arı kovanı ailede bir eksilme, hastalık, boşanma veya ayrılık manasını taşır.

Rüya sahibini kedere itecek durumların ve hanede yaşanacak sıkıntılı günlerin ifadesi olduğu gibi, evladını askere veya gurbete göndermek suretiyle hasret çekmek anlamına gelir.

 

Rüyada Kovan Görmenin Yorumu

Mermi kovanı kişinin agresifliğine ve boş inançlara sahip olduğuna, arı kovanı ise çalışkan ve disiplinli bir hayat sürdürüldüğüne, baskın bir kişiliğe sahip olunduğuna yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.