Rüyada kovalanmak

Rüya sahibinin dillendiremediği ve içinde yaşadığı bazı duyguları olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüya sahibi şüpheci, velveleci ve kuruntu yapan kimsedir.

Şüphelerinde haklı olduğu kadar haksız olup yanıldığı da olur çünkü bu kişi her şeyden, deyim yerindeyse havadaki nemden dahi şüphelenir ve huzursuz olur.

Rüyada kovalanmak ayrıca, rüya sahibinin rahatsız olduğu, görüşmek istemediği ama yine de her gün yüz yüze gelmek zorunda kaldığı kişilere işaret eder.

Rüya sahibi değil yüzünü görmek, adını bile duymak istemediği bu kişilerle hiç çaresiz her gün karşılaşmaktan dolayı büyük bir huzursuzluk içindendir ve bu durum onun hayatta en çok şikâyet ettiği konulardan biridir diye ifade edilir.

 

Rüyada Köpek Tarafından Kovalanmak

Rüya sahibinin kendisini çekemeyen komşularına, arkadaşlarına ve ticaret hayatındaki rakiplerine yorulur.

Bu kişiler rüya sahibini düşürmek için her anını kollayarak, zayıf bir an yakalayıp, bunu kullanmayı hedefliyorlar demektir.

 

Rüyada Bıçakla Kovalanmak

Rüya sahibine karşı kötü niyetler besleyen ve onun zarar etmesi için uğraşan kimselerin varlığına delalet eder.

Bu kişiler rüya sahibine kötülük yapmak için el ele vermişler demektir.

 

Rüyada Silahla Kovalanmak

Rüya sahibinin düşmanları olduğu anlamına gelirken, bazı acı gerçeklerle yüzleşmesi ve onlarla yaşaması gerektiğini de kabul etmesi olarak tabir edilir.

Rüyada silahla kovalandığını gören kişinin üzerindeki kem gözlerden kurtulması için de bir türbeye gidip hocaya kendini okutması ya da kurşun döktürmesi gerektiği kanısı yaygındır.

 

Rüyada Kaçmak

Rüyada kaçtığını gören kişi, her türlü dertten, kederden, kötülükten, vicdansız kimselerden, hastalıktan ve kazadan uzaktadır.

Bu kişi belalı kişilerden ve beladan uzak Allah’ına yakın, onun yolundan ayrılmaya, ona günahlarını af olması için her gün el açan kimsedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.