Rüyada kovalamak

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri elde etmek istediği bir şeyi uzun bir süre geçmiş olmasına rağmen hala takip ettiğine, bu şeye sahip olana kadar peşini bırakmayacağına, bu yüzden çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığına, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına ve içinde bulunduğu bu durumdan ötürü çok zor zamanlar geçirdiğine alamet eder.

 

Rüyada Kovaladığını Görmek

Uzun bir zamandan beri çok büyük hayaller kurduğu işte elde etmek istediği başarıyı bir türlü yakalayamayan rüya sahibinin, çok büyük bir çaba göstererek arzuladığı şeylere ulaşmak istediğine, eğer daha doğru ve kararlı adımlar atarsa çok büyük ilerleme kaydedeceğine yorulur.

 

Rüyada Adam Kovalamak

İş hayatında ya da sosyal hayatta gerisinde kalınmış olan kişilerin yakalanmaya çalışıldığına, bu yüzden çok büyük bir çaba sarfedildiğine, uzun bir zaman boyunca çalışılıp çabalandığına, çok büyük atılımlar yapılıp başarı kazanılmak istendiğine ancak herhangi şekilde bir adım atılamayacağına tabir edilir.

 

Rüyada Birini Kovalamak

İş hayatında borç verilmiş birisinin peşinden uzunca bir süreden beri koşulduğuna, borcunu ödemesi için çeşitli hamleler yapıldığına alamet eder.

Rüyayı gören kişi eğer kovaladığı kişiyi yakalarsa borç verdiği paraya kavuşabilecektir. Ancak yakalayamazsa bu parayı herhangi şekilde geri alamayacağına delalet eder.

 

Rüyada Kovalayan Köpek Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçirdiğine, bu yüzden çok büyük üzüntüler ve maddi ve manevi problemler yaşadığına, bu durumdan kurtulmak için çok uzun bir süre boyunca çaba göstereceğine ancak iş hayatında kazandığı başarılardan ötürü kendisini kıskanan kişilerin yarattığı sorunlar yüzünden çok büyük bir zarar göreceğine ve bu yüzden neredeyse iflasın eşiğine geleceğine delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.