Rüyada kötü haber görmek

Hayra yorulmaz ve günlük hayatı etkileyecek bazı olumsuz gelişmeler yaşanacağına, haksızlıklara uğrayan rüya sahibinin sıkıntılı, stres içinde günler geçireceğine yorulur.

Genellikle gerçekte de kötü haber almak, üzülmek, can sıkıntısına neden olacak durumlar yaşamak şeklinde yorumlanır.

Sevilen birinden kötü haber almak ise o kimsenin yaşayacağı büyük bir belanın yaratacağı gerginliğe, strese, kişinin bu kimseye yapmak istediği yardıma yorulur.

Ölmüş birinden kötü haber aldığını görmek ise büyük bir uğursuzluk, hayatın geri kalan kısmını ilgilendiren ve geleceğin karanlık bir tablo çizmesine neden olan problemlerin var olacağına alamet eder.

 

Rüyada Ailesinden Kötü Haber Almak

Alınan kötü haberin ne olduğu hatırlanıyorsa o şekilde yorumlanmalıdır.

Aileden kötü haber almak kesinlikle hayra yorulmaz ve kişiyi sarsacak, sevdiklerinin hayati tehlike içinde olacakları gelişmelerin yaşanacağı manasına gelir.

Bu rüya gerçek hayatta anne veya babasının hastalık haberini öğrenek, yakın akrabaların veya eşin başına gelen kötü bir olaydan haberdar olmak ve acı çekmek demektir.

Yaşanan olumsuz gelişmelerin, günlük hayatında kişiyi zorlamaya başlayacağına, içinden çıkamadığı ve elinden bir şey gelmediği bir durumla karşılaşan rüya sahibinin kendisini çok yalnız ve çaresiz hissedeceğini de tabir eder.

 

Rüyada Kötü Haber Duymak

Kötü haber almakla benzer yorumlara sahiptir ancak, başkasına ait kötü haber duymak, kişinin yardımına ihtiyacı olan birinin varlığından haberdar olmak manasına gelir.

Özellikle büyük nakdi yardımları işaret eden rüya, bir müddet işi gücü askıya alıp başkalarının dertleriyle ve sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalınacağına, bu durumun kişiyi zorlayacağına ve işleri aksatması nedeni ile maddi olarak da güçlükler içinde kalacağı şeklinde tabir edilir.

 

Rüyada Kötü Haber Görmenin Yorumu

Korku ve stres içinde bir bekleyişin varlığına işarettir.

Çoğu zaman hastanede yatan veya durumu ağır olan bir yakından gelecek ölüm haberinden korkan kişinin gerginliğini temsil eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.