Rüyada konvoy görmek

Deyim yerindeyse zincirleme şekilde yani ardı ardına gelecek müjdelere, sürpriz olaylara ve gelişmelere rivayet edilir.

Başarı elde etmeye, makam sahibi olmaya, yücelmeye, üst mevkilere ulaşmaya, amacına nail olmaya ve kısmet üstüne kısmet almaya rivayet edilir.

Bazen de rüya sahibinin deyim yerindeyse hem ziyaret, hem de ticaret yapacağı ve bir taşla iki kuş vuracağı şeklinde tabir edilir.

 

Rüyada Düğün Konvoyu Görmek

Sıhhatli, uzun ve iyi şartlarda yaşamaya, elindekilerden razı ve memnun olacak kadar büyük oradan dünya malı, rızık ve para sahibi olmaya, eğlenceli ve keyifli bir hayat sürmeye ve Allah’a nasip edilenler ve lütfedilenler için şükran duymaya delalet eder.

 

Rüyada Araba Konvoyu Görmek

Bol kazanç elde etmeye, bereketli olacak girişimlerde bulunmaya, rahata ermeye, kolaylığa, imkânlara, iyi geçime ulaşmaya, daha rahat şartlarda ve daha bir konforlu yaşamaya, esenlik bulmaya ve gönül hoşluğu içinde olmaya işaret eder.

 

Rüyada Gelin Konvoyu Görmek

Güzel ve sevindirici haberler almaya, umudunu geri kazanmaya, yeni başlangıçlar yapmaya, birikim yapacak kadar sermayeye sahip olmaya, ekonomik sıkıntıları aşmaya, maddi ve manevi anlamda arzu edilen şeyleri elde etme ve yaşama şansına nail olmaya yorulur.

 

Rüyada Cenaze Konvoyu Görmek

Gerçek anlamından çok farklı olarak değerlendirilir ve hayırlara yorulur.

Uzun yaşamaya, muradına ermeye, yaşamak istenilenleri yaşama fırsatı elde etmeye, gülmekten, mutlu ve huzurlu olmaktan bolca nasiplenmeye delalet eder.

Hayırlı toplulukların, güzel amaçlar için bir araya geldiği şeklinde kabul edilir.

 

Rüyada Arabanın Arka Arkaya Gitmesi

Gelişme olarak yorumlanır. Beklenen haberlerin ya da tekliflerin gelmesi, ayrılığın sona ermesi, düşmanlıkların bitmesi demektir.

Aynı zamanda zafer kutlamaları yapmaya, elde edilen başarıyı eşe dosta ilan etmeye ve bunun keyfini sürmeye delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.