Savaş gezegeni” olarak anılan Mars, Koç burcu erkeğine cesaret, atılganlık, çekicilik, kadınları (ve aslında galiba herkesi) etkileme gücü, hiddet, şiddet ve enerji verir.
Onlarla geçinmek veya yarışmak hiç kolay sayılmaz. Bir kere doğru bildiklerinden asla şaşmaz, rekabette de kolay kolay alanı başka birine bırakmaz.

Bu erkeğin en önemli özelliklerinden biri de kendine hayran olmasıdır.

Bu kendine hayranlık kimi zaman kibirlilik düzeyine de ulaşabilir. İşte o zaman Koç burcu erkeğinin çevresindekilerin hayatı iyice zorlaşmış demektir.
kocHayatınızda bir Koç erkeği varsa sizi uyarmalıyız: Onun için işi hayatta her şeyden önce gelmektedir. İşinde başarısız olduğu takdirde bir Koç burcu erkeğinin mutlu olması ve mutlu etmesi imkânsızdır. Bir özelliği de emir almakta güçlük çekmesidir. En iyi niyetli, en tahammüllü, en yumuşak ve en zarif patron bile Koç elemanla büyük zorluklar yaşayabilir. Dolayısıyla unutmayın: Bir Koç’u eleştirirken kesinlikle çok dikkatli olmalı, bunu en dolaylı ve en nazik biçimde yapmalısınız. Aynı şekilde Koç erkeğinin (ve tabii yakınlarının) hayatını cehenneme çeviren bir şey de o erkeğin işsiz kalmasıdır. O zaman hiç görmediğiniz kadar hiddetli ve kırıcı olabilir bu erkek. Bir de ondan tutumlu olmasını istemek çok zordur, çünkü Koç erkeği paranın hayatın güzelliklerini tatmak için icat edildiğine inanır ve elinde para tutmayı hiç beceremez. Bu erkeğin olumlu yönleri de var elbette. örneğin hayal gücü sınırsız gibidir Koç erkeğinin. Ayrıca sezgileri çok kuvvetlidir. Bir insanın güvenilir olup olmadığını bir bakışta anlayabilir. Sezgileriyle ilerleyerek başkalarının hiç keşfetmediği iş alanlarını da keşfedebilir. Bu yüzden başlangıçta hiç parası olmasa bile zamanla bu erkek zengin olmanın yolunu bulacaktır. Tabii yanında kendisine destek olacak güvenilir ve sağduyulu bir eş varsa. Çünkü dedik ya, Koç erkeği para harcamaya bayılır.

 

Aşk Zamanı

İşte karşınızda eski zamanların maço erkeklerine en çok benzeyen adamlardan biri. Kırmızı, hareketli ve savaşa bayılan bir gezegenin çocuğu o, bir savaşçı, geleceğin hükümdarlarından biri. Korkusuz ve cesur, girişimci ve donanımlı, yeni deneyimlere açık. Hayatının tek bir saniyesinde bile sıkıcı olmayan bir erkek. Sizin hedefinizse onu kafasına sürekli meşgul eden mesleğinden biraz olsun uzaklaştırıp hayatın çekici yönleriyle tanıştırmak, belki de onu cinselliğin doruklarında dolaştırmak. Aksi takdirde onu elde etmeniz ya da elinizde tutmanız imkânsız. Aslında Koç erkekleri de tıpkı Koç kadınları gibi aşka düşkün olurlar. Ama bu burcun kadınlarından farklı olarak erkeklerinin aşkları saman alevi gibi parlamaya meyillidir. Bir Koç erkeği âşık olduğunda dışarıdan bakan bir gözlemci o erkeğin hayatının aşkını bulduğunu düşünebilir, âşık olunan kadınınsa ayakları tek kelimeyle yerden kesilir. Üstelik Koç erkeği hislerinde samimidir, yalan söylemez, gerçekten tüm kalbiyle bağlanır, tüm varlığını o kadının ayakları dibine serebilir, o kadın uğruna dünyayı yerinden oynatabilir. Bu iyi âşığın tek bir kusuru vardır, ki bu da aslında hakikaten çok önemli bir kusur sayılmalıdır: Koç erkeği fazlasıyla maymun iştahlıdır. Bir süre sonra aşkının ateşi söner, güzel sözler eskisi kadar ateşli bir biçimde telaffuz edilmez olur, hediyelerin ve çiçeklerin sıklığı azalır. Erkeğin gözü artık dışarıya kaymıştır.

 

Koç Burcu Erkeğine Aşık Bir Kadın İçin Notlar…

Dikkatli, ne istediğini bilen, kolay kolay pot kırmayan, sinirleri sağlam bir kadınsanız, Koç burcu erkeğinin aşkının sonsuza dek sürmesini sağlayabilirsiniz. Bir de sadece onun değil, çevrenizdeki herkesin beğendiği bir kadın olmaya çalışmalısınız. Güzel, bakımlı, sportif bir kadın olmak da yetmez. Kültürlü, etkileyici konuşan, zevk sahibi bir kadın olmak için de tüm enerjinizi sarf etmezseniz, âşık olduğunuz Koç erkeği avuçlarınızdan kayar gider. Ayrıca onu oyalamanın, nelerin onu eğlendirdiğini keşfetmenin yolunu da bir biçimde bulmalısınız. Bir de Koç kadını için geçerli olan şey Koç erkeği için de geçerlidir: hayatta her türlü zevki tatmamışsa, yani yaşı çok gençse, bu adam konusunda biraz dikkatli olun deriz. belirli bir olgunluğa eriştikten sonra ve “ben kararımı verdim, hayatımı bu kadınla geçirmeyi istiyorum,” demişse rahatlayın. O erkek size hiçbir kadının tadamayacağı mutlulukları tattıracak ve evet, sizi aldatmayacaktır.

 

Baştan Çıkarmaya Dair Birkaç Not Daha…

Cüretkâr olun. Risk almaya hazır olduğunuzu belli edin. Gözlerinin içine en cüretkâr ifadenizle bakın. Onunla rafting’e veya otomobil yarışlarına katılın, ama oralarda sadece seyirci kalmayın. Cinselliği hayatınızın hiçbir anında dışlamayın. yaratıcı olun. Onun sizi yönetmesine izin verin. Egosunu okşayın. Havasında değilse, rahat bırakmayı bilin. yeri geldiğinde onun kadar inatçı ve kararlı olun. Zaman zaman ona karşı çıkın. Yumuşak başlılık imzanız olmasın. Seksi giyinin, güzel görünün ve gardırobunuzu en sevdiği renklerle, -kırmızı, mor, sarı- doldurun. En cüretkar sevişmelerinize mum ışığı ve dantel iç çamaşırları eşlik etsin. Romantik görünenin cüretkârlığı Koç erkeğini hazdan çıldırtabilir.

 

Ne Yapmalı?

Onu uğraştırın, peşinizden koşturun. Her zaman seksi görünün. Ne dediğinizi bilin, lider gibi davranın. Koç erkeği onunla baş edebilecek kadını sever.

 

Minik İpucu

Tıraş olmak için banyoya girmeden önce aynanın üzerine sabunla “Seni seviyorum” yazın.

 

Koç Erkeğine Alınacak Armağanlar

Şaşırtan onu. Bir Hint restoranına yemeğe götürün veya bir Meksika restoranında tekila ısmarlayın. Birlikte dışarıda yemek yerken ara sıra bacağına dokunun. baharatlı bir yemek aracılığıyla ona baharatlı bir seks vaat etmiş oluyorsunuz. Spor müsabakalarına biletler armağan edebilirsiniz. (Tabii iki kişilik, sizinle birlikte gitmek üzere.) Buna bayılacaktır. Deliler gibi haykırdıktan ve tezahürat yaptıktan sonra eve döndüğünüzde onu dinlendirmek de size düşüyor elbette.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.