Rüyada kız istemeye gitmek

Hayırlı bir işe vesile olmak, kişiyi onurlandıracak, göğsünü kabartacak övgüler almak demektir.

İyilik yapmak suretiyle başka insanların gözünde değerli biri haline gelmek, her koşulda doğal davranışlarda bulunmak, her ortamda aranılan ve sevilen biri olmak anlamına gelir.

Rüya sahibinin kısmet konusunda yaşadığı olumsuzlukların biteceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşi tarafından çok sevilip, hürmet göreceğine alamettir.

Kişinin iyi düşüncelerini herkesle paylaşacağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına ve kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine yorulur.

Oğlunu askere gönderip hasret çekmek veya çocuklarının daha iyi koşullarda yaşaması için yurt dışına çıkarak çalışmak anlamına da gelen rüya, hiçbir üzüntünün uzun sürmeyeceğini müjdeler.

Sevilen biriyle ortaklık kurmaya, iş girişiminde bulunmaya, ticarethane açmaya ya da daha güzel bir işe geçmeye de tabir edilir.

 

Rüyada Başkası İçin Kız İstemeye Gitmek

Rüya sahibinin kendisine gelecek büyük bir teklife evet demesi sonucunda tüm hayatının değişeceğine alamet eden rüya, dengeli bir durumda olunduğuna ve kişinin doğru şekilde davranması halinde çok büyük bir zenginliğe erişeceğine müjde verir.

İyi haberlerin peş peşe geleceği bu dönemi iyi değerlendiren kişinin mesleği sayesinde çok aranan ve sürekli teklifler alan biri haline geleceğine, alanında marka bir isim olacağına da delalettir.

 

Rüyada Kendisi İçin Kız İstemeye Gitmek

Bir seçim yapılacak olduğunun işaretidir.

İş ya da aşk meseleleri ile ilgili önemli bir dönüm noktasına gelindiğini işaret eden rüya, kişinin vereceği kararla hayatını değiştireceğini, önemli sorumluluklar alacağını da bildirir.

Aynı zamanda evlatlık almaya, düşkün bir kimseyi himaye etmeye ya da düzenli olarak para yardımı yapmaya, koruyucu aileliğe veya burs vermeye de tabir edilir.

 

Rüyada Kız İstemeye Gitmenin Yorumu

Evlenmek istemenin, yuva kurmak, hayat eşini bulma arayışının sembolü olduğu gibi, kişinin heyecan duyduğu bir duygusal durumun içinde olduğuna ve güncel hayatında da sürekli olarak telaşlı bir ruh haline sahip olduğunu ifade eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.