Kaş Peruğu Modası

0
285

Peruk denildiği zaman aklımıza hemen saçlarımız gelir. Güzellik endüstrisinde yer alan yepyeni akım ise Kaş Perukları oldu. Gelin Kaş Peruğu nedir? Ve Kaş Peruğu ne için kullanılır? Hep birlikte adım adım öğrenelim.

1. Uzun bir dönem moda olan ince kaşların yerini artık kalın kaşlar aldı. Yeni güzellik anlayışına göreyse artık kalın kaşlar güzel sayılmakta…

2. Kaşlarının kalın olmasından, şeklinden ya da renginden memnun olmayan kadınlar ise rahatsızlık duydukları bu durumu değiştirebilmek için makyaj veya dövme gibi birbirinden değişik yöntemlerden faydalanmaktadır.

3. Kaş Perukları ilk önce kanser gibi hastalıklar sebebi ile kaşlarını kaybeden insanlar için düşünülmüş bir güzellik ürünüdür.

4. Makyaj sanatçısı olarak büyük başarılara imza atan Hung Vanngo, sosyal medya hesabından kaş peruğu uygulamasını paylaştıktan sonra, paylaştığı bu video çok kısa bir sürede on binlerce kez izlenerek çok hızlı bir şekilde yayıldı!

5. Bu yoğun ilgiden sonra ise kaş peruğu hız kesmeden güzellik uygulaması olarak kullanılmaya başlandı.

6. Kaş perukları gerçek insan saçından yapılmaktadır ve kaşların üzerine yapıştırılmaktadır. Şeffaf bir filenin üzerinde sabit bir şekilde duran bu ilginç peruk kaşlar, dışarıdan bakıldığı zaman gerçek kaş gibi göründüğü için son derece doğal duruyor.

7. Kaş Peruğunun uygulaması ise çok kolay! Her cilt ve her saç rengine uygun olarak üretilmiş olan Kaş Peruğu bu özelliği ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.