Kadınlar erkeklerin romantik olmasını, saygı duymasını ve değer vermesini ister.

Sizler için bu konuyu detaylı olarak inceledik.

Aslında bu yazımızın erkekler için olduğunu düşünebilirsiniz ancak bayanların kendilerini daha iyi tanımalarına da imkan verecek bir yazı…

 

kadinlar-erkeklerden-ne-ister-durustluk

Dürüstlük

Dürüstlük, bir ilişkinin uzun sürmesini sağlar. Kadınlar yalan söyleyen erkeklerden ve kandıran erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Aslında erkekler de aynı şeyi isterler. Bu sebepten ötürü ilişkide bir şey saklamamak ve doğru sözler söylemek kadınlar için en önemli şeydir.

 

kadinlar-erkeklerden-ne-ister-guven

Güven

İyi bir ilişki için güven mutlaka olmazsa olmazlardandır. Güven duygusu olmadan bir ilişki yaşanmaz değil mi? Kadınlar erkeklerden güven bekler.

 

 

kadinlar-erkeklerden-ne-ister-deger-gormek

Değer görmek

Eğer bir ilişkide playstation ya da bilgisayar oyunları bile kadından daha değerli oluyorsa o ilişki artık bitmiş demektir. Kadınlar erkeklerin kendilerine değer vermesini ister.

 

 

kadinlar-erkeklerden-ne-ister-ozel-gunlerin-hatirlanmasi

Özel günlerin hatırlanması

Kadınlar için özel günler çok önemlidir. Hediye vs. bunları geçin, o günün hatırlanması dünyanın en önemli şeyidir kadınlar için. E erkek hatırlamazsa ne olur peki? Bence hiç merak etmeyin…

 

 

kadinlar-erkeklerden-ne-ister-anne-kuzusu-tavirlarini-sevmezler

Anne kuzusu tavırlarını sevmezler

Kadınlar erkeklere sevgilerini türlü şekilde gösterirler. Bazen erkekler durumu abartıp partnerlerini anneleri gibi görürler. Anne ve partner kavramını karıştırmamalısınız.

 

 

kadinlar-erkeklerden-ne-ister-kucuk-seylerin-onemliligi

Küçük şeylerin önemliliği

Saç kesiminde ya da yeni bir elbise alımında eğer erkek fark etmezse kadın gerçekten kırılır. Erkeğinin fark etmesini, iltifat etmesini isterler. Yani bir kadına saçlarını kestirdikten sonra “Çok yakışmış hayatım.” demek onu kandırmaya yetebilir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.