Rüyada jaguar görmek

Tabir yerindeyse alacası içinde saklı olan bir kimseye işaret eder. Yani rüya sahibinin çevresindeki art niyetli, ikiyüzlü, samimiyetsiz ve güvenilmeyecek kişilerin varlığına delalet eder.

Rüya sahibinin yüzüne gülen ama arkasından da kuyusunu kazmak ve ayağını kaydırmak için elinden geleni yapan, fitneci ve fesat bir kimsenin varlığına işaret eder.

 

Rüyada Jaguar Hayvanı Görmek

Rüya sahibinin iyi niyetlerle yaklaştığı, sevdiği ve güvendiği bir kişiden yana büyük hayal kırıklığına uğrayacağına, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına, yıkılacağına ve bir daha kolay kolay insanlara güven duyamayacağına alamet eder.

 

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

Rüyayı gören kişinin başarıya doymayacak kadar hırslı ve azimli olduğuna, tuttuğu dalı koparacak güce ve kudrete sahip olduğuna tabir edilir.

Kararlı olmaya, isteklerin, hayallerin ve ideallerin peşinden koşmaya işaret eder.

 

Rüyada Yırtıcı Hayvan Görmek

Zorluklarla baş edebilmeyi bilen, umutsuzluğa kapılmadan bildiği yolda ilerleyen, kısmetli ve şanslı olduğu kadar da akıllı olan ve karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirebilen bir kimsenin varlığına alamet eder.

 

Rüyada Çakal Görmek

Rüya sahibinin hem ticaret hayatında hem de normal hayatında kendini çekemeyen bazı rakipleri ve düşmanları olduğuna, kendisine zarar vermek için planlar yaptıklarına ve kötü emeller peşinde olduklarına tabir edilir.

 

Rüyada Tilki Görmek

Art niyetler taşıyan, kötü düşünceleri olan, arkadan konuşan, sinsi, alttan alttan planlar yaparak zarar vermenin yollarını bulmaya çalışan, nursuz, arsız ve yüzsüz bir kişinin varlığına delalet eder.

Gerçek yüzü geç de olsa anlaşılacak bir kişiye alamet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.