Rüyada izin görmek

Kişinin eskiden kurtulmak ve yeniliklere açık olmak istediğinin işareti olduğu gibi, fiziksel yorgunluktan kaynaklanan olumsuz düşüncelerden kurtulma isteğine de tabir edilir.

Aşırı şekilde çalışan ve işkoliklik derecesinde işine bağlı olan rüya sahibinin kendisine zaman ayırmak için bir zaman belirleyeceğini ve bu süreyi özellikle ailesi, eşi ve çocukları ile geçireceğini bildirir.

Ufak tefek sağlık sorunlarının da gündeme geldiği bu süreci biraz daha dinlenerek geçirmek isteyen kişinin şehir dışına yolculuk yapacağı veya tatile gideceğini de delalet eder.

İzin gören kimseler azimli ve hırslı karakterleri ile takdir toplarken, özel yaşamlarını ihmal etmelerinden dolayı evlerinde huzursuzluk hasıl olabilir ve can sıkıcı konuşmalar yapmak zorunda kalırlar.

 

Rüyada İzin İstemek

Rüyanın genel durumu yorum açısından önemlidir. Kişi ne için ve kimden izin istiyorsa ona uygun olarak yorumlanması en doğrusudur.

Genel açıdan izin istediğini gören kişilerin iş yerlerinde kendilerine karışan, her hareketlerini takip eden birinin varlığı söz konusudur ve rüya sahibinin açığını yakalayıp kendi lehine kullanmak istediğinin de alametidir.

Dost görünen ancak kişiye içten içe düşmanlık besleyen arkadaşların varlığına da dikkat çeker.

 

Rüyada İzne Ayrılmak

Eğlenceli geçecek toplantıları ve kutlamaları, kişiye moral açısından çok iyi gelecek güzel haberleri işaret eder.

Ailecek gidilecek ve her aile üyesini birbirine daha da sıkı bağlayacak güzel bir tatile ya da mesire gezisine işaret eden rüya, kaygılardan uzak kalacak olan kişini hayatının bundan sonraki kısmında daha sakin ve daha istikrarlı bir yol çizeceğine, moralinin her zaman yerinde olacağına da yorumlanır.

 

Rüyada İzin Görmenin Yorumu

Rüya sahibinin yakın zamanda yaşamış olduğu bazı yaşamsal değişikliklere alışamadığı ve sürekli ikilemler yaşadığı, geçmişi ile bugünü arasındaki sıkı bağ yüzünden hayatına tam olarak adapte olamadığına işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.