Rüyada iz görmek

Neyin izinin görüldüğüne göre ayrı ayrı yorumlanmalıdır.

Genel manada iz görmek, kişinin geçmişinde bıraktığını düşündüğü bir durumun yeniden karşısına çıkması ya da unutmadığı bir olayın etkileri yüzünden psikolojik sorunlar yaşayacağını ifade eder.

 

Rüyada Ayak İzi Görmek

Kendisine önderlik yapacak bir erkek sayesinde iş sahasını genişletecek olan rüya sahibini bekleyen başarıların habercisidir.

Yeni başlangıçlar için tecrübeli kimselerle işbirliği yapmak ve akıllı davranmak sonucunda kişinin her açıdan mutlu bir iş hayatına sahip olmasını ifade eder.

Ayak izi büyükse kişinin ilerde daha önemli biri haline geleceğine ve şöhret sahibi olacağına alamettir.

Küçük bir ayak izi, iş girişimlerinde dikkatli davranmak gerektiğini, birdenbire açılmanın bazı maddi sorunlara sebep olabileceğini, kişinin mantık çerçevesi içinde heyecana kapılmadan ve acele etmeden durumları sağduyulu şekilde değerlendirip, belli bir program çerçevesinde hareket etmesi gerektiğine delalet eder.

 

Rüyada Parmak İzi Görmek

Farkında olmadan yasa dışı bir iş içinde bulunmak ya da birine kefil olunduğu için mahkemelik olunacağı anlamına gelir.

Rüya sahibinin maddi konularda destek olduğu bir kimsenin borcunu geri ödememesi yüzünden sıkıntı yaşayacağını bildiren rüya, şüphe içinde kalınacak bazı olaylarla karşılaşmak manasına da gelir.

Kişi kendi parmak izini görüyorsa başarı elde edeceğine ya da bir sınavdan yüksek not alacağını bildirir.

 

Rüyada Hayvan İzi Görmek

Herhangi bir hayvanın ayak izini görmek genel manada kişinin kendisini doğru yola götürecek bir manevi dünyaya sahip olduğunu, iş ya da aile yaşamında her zaman inançları doğrultusunda hareket edeceğini, böylece maddi ve manevi anlamda her zaman hayırlı işlere imza atacağını bildirir.

Azimli ve kararlı bir kimse haline gelineceğini ve özellikle iş çevresinde herkesin gıpta ile baktığı biri olunacağını da bildirir.

 

Rüyada İz Görmenin Yorumu

Hayatında bir hedef olmamasından olayı selin önündeki yaprak misali sürekli savrulan kişilerin düzene sahip olmak, yerleşik hayata geçmek istediğini sembolize eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.