Rüyada itfaiyeci görmek

Rüyayı gören kişiyi, başına gelen musibetli, üzücü, kötü ve uğursuz olaylardan kurtulmanın yollarını gösterecek, onun gayretine ortak olacak, kendisiyle mücadele edecek, onu sırtlayacak, yükümlülüklerini azaltmak için elinden geleni esirgemeyecek bir kimsenin varlığına alamet eder.

Rüya sahibine Allah’ın bir lütfu ve kendisine açtığı hayırlı bir kapı olarak görülecek iyi kalpli bir insan üzerinden tabir edilir.

 

Rüyada İtfaiyeci Olmak

Rüyayı gören kişinin yardımsever ve eli açık kimse olduğu anlamına gelir.

Rüya sahibinin çevresinde meydana gelecek tatsız olaylara karşı çözüm üreteceğine, insanları sakinleştireceğine, onları iyi şekilde telkin edeceğine, orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine işaret eder.

Rüya sahibi kardeşliği ve barışı yaymak ve de çoğaltmak istiyor demektir.

 

Rüyada İtfaiye Görmek

Rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine, keyfinin, sağlığının yerine gelmesine, kazancının iyileşmesine, çoğalmasına ve bereketlenmesine vesile olacak hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarından, korkularından, dertlerinden de kurtulacağına tabir edilir.

 

Rüyada İtfaiye Çağırmak

Rüyayı gören kişinin içine düştüğü zor durumdan kurtulmasına destek olacak kimselerin varlığına alamet eder.

Rüya sahibine iyiliğin, hayrın ve güzelliğin isabet edeceğine, çevresinde kendisini mutluluğa, huzura, neşeye, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına işaret eder.

 

Rüyada İtfaiye Arabası Görmek

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin makbul, münevver, kudretli, güçlü ve aynı zamanda cömert kimselere rastlayacağına, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına delalet eder.

 

Rüyada İtfaiye Eri Görmek

Rüyayı gören kişinin sosyal ilişkilerinin güçleneceğine, insanlarla uyumunun artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına rivayet edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.