Rüyada İtalya görmek

İyi bir emel uğruna aileden uzaklaşmak anlamına gelir.

Kişinin kendi ayakları üstünde durmaya başlaması ve maddi gücünü kanıtlaması ile birlikte evden ayrılmak isteğini paylaşması, kendisine ev tutarak yeni bir yaşama başlaması ve sorumluluk alması olarak tabir edilir.

Güzel kararların alınacağı bu dönemde rüya sahibinin yaşantısında birtakım değişiklikler söz konusu olacağı gibi, alışkanlıkların değişeceğine, eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine de yorumlanır.

Maceralı ve eğlenceli bir hayata sahip olmak, kederden uzak, endişelerden sıyrılmış, maddi olanakları gayet iyi bir hayata sahip olmak demektir.

 

Rüyada İtalya’ya Gitmek

Kıtalararası veya deniz aşırı bir yolculuğa alamet olan rüya kişi için hayırlı bir işle iştigal edeceği anlamına da gelir.

Hayali kurulan bir mesleğe yönelik eğitim almaya, üniversite eğitimini dereceyle bitirmeye, çok büyük bir hediye almaya ve başarı belgesi ile ailesini onurlandırmaya da alamet eder.

Kişinin daha önce hiçbir tecrübesi ve bilgisi olmayan bir işe girişerek, kendisinden hiç beklenmeyen üstün bir performans göstererek başarı elde edeceğine, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine de yorumlanır.

 

Rüyada İtalyalılarla Tanışmak

İtalyan uyruklu kimselerle tanışmak ve onlarla sohbet etmek, kişinin önüne koyulacak güzel bir fırsata ve ailesinden sürpriz bir şekilde gelecek maddi yardıma alamettir.

Araba veya ev gibi bir hediye almak, kişiye kalacak yüklü bir miras sayesinde pek çok mal varlığı edinmek manasına da gelen rüya, yeni bir hayatın kapılarının artık aralandığını ve baht açıklığını delalet eder.

 

Rüyada İtalya Görmenin Yorumu

Genellikle İtalya’ya gitmek isteyen veya bu ülkeye yönelik sürekli araştırma yapan, günün büyük kısmını bu düşüncelerle geçiren, İtalyanca dil eğitimi alan kişilerin gün içindeki yoğun düşüncelerinin gece rüyada yansıma bulmuş halidir.

Sevilen bir ülkeye, yurt dışına seyahat etmek istemeye de alamettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.