Rüyada işyerini görmek

Kişinin işiyle ilgili aldığı sorumlulukların ve kişinin üzerindeki iş yükünün ağırlığına işaret eder.

İşyerinde yaşanan stresin kişiyi kimi zaman bunalttığının ancak bu stresli ortamın bir süre sonra yerinin rahatlığa bırakacağına delalettir.

Bazen memurluk mertebesine erişmeye, yönetici makamına yükselmeye de tabir edilir. Kişinin rüyasında işyerine gittiğini görmesi, işyeri ile ilgili bir takım sıkıntılarla karşılaşılacağının da habercisi olabilmektedir.

Rüyada iş yerinden eve huzurlu bir şekilde dönmek, yakın bir zamanda huzursuzluk yaşadığı işyerinden ayrılacağına ve yeni bir iş başlangıcı yapacağına delalet eder.

 

Rüyada İş Arkadaşlarını Görmek

Rüyada kişinin iş arkadaşlarını görmesi, uzun süredir çalışılan iş yerinde kişinin huzurlu olduğuna ve patronlarının kendisinden memnun olduğuna işarettir.

Rüyada kendinizi işyerinde iş arkadaşlarınızla birlikte görmeniz, işinizi disiplinli bir şekilde yaptığınıza ve tüm amirlerinizin sizden memnun olduğuna delalet eder.

Bazen iş arkadaşları ile aynı ortamda olmak, kişinin makam olarak yükselmesine ve buna bağlı olarak kazancının artmasına tabir edilir.

 

Rüyada İşten Ayrılmak

Rüyada işten ayrıldığınızı görmek, normal hayatınızda işinizden memnun olmadığınızın ve işinizden ayrılarak yeni bir arayışa gireceğinizin göstergesidir.

Rüyada işten ayrılmak kimi zaman devlet kapısında kişinin işe gireceğini de haber vermektedir.

Uzun süredir işsiz olan kişiler ve işinden ayrılmayı düşünen kişiler için bu rüya, bilinçaltının bir yansıması da olabilmektedir.

 

Rüyada İşe Girmek

Kariyerinizde yaşayacağınız olumlu gelişmelere ve iş hayatında önünüzün açık olduğuna işaret eder.

Ticaretle uğraşan kişiler için rüyada işe girmek, ticari anlamda yaşanacak sıkıntıların artacağına, çalışan kişiler için ise rüyada işe girmek, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına delalettir.

İşsiz olan kişiler için rüyada işe girmek ise uzun süre çalışılacak ve kişinin kazanç yönünden tatmin olacağı bir işe başlanacağına tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.