Rüyada işyeri görmek

Rüya sahibinin ekmek parası kazandığı yollara, evlilik hayatına, sahip olduğu maddi ve manevi değerlere işaret eder.

Kazanç kapısı olarak kabul edilir ve rüya sahibinin bu kapıdan ailesini geçindirdiğine, onların ihtiyaçlarını ve giderlerini karşıladığına tabir edilir.

Bu rüya esasen gerçek anlamına çok benzer ve rüyayı gören kişinin ekmek teknesi olarak da değerlendirilebilir.

 

Rüyada İşyeri Açmak

Bir kişi eğer rüyasında kendisi için bir iş yeri açtığını görürse o kimsenin hayatında mutluluk üstüne mutluluk, gelişme üstüne de gelişme yaşanacak demektir.

Rüya sahibinin evleneceğine, eş ve evlat sahibi olacağına aynı zamanda ailesini de iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine alamet eder.

Bekar kimseler için evlilik düşüncelerini bir süre daha erteleyeceklerine, önceliği iş hayatlarına verip, kariyerlerinde arzu ettikleri noktaya geldikten sonra yuva kuracaklarını, ancak bu erteleme durumunun karşı tarafta belli olumsuzluklara ve rahatsızlıklara neden olacağını ifade eder.

Aşırı derecede planlı ve programlı yaşayan rüya sahibinin zaman zaman hayatın akışına uyum sağlayamamaktan ötürü sosyal alanlarda kendini eksik hissedeceğini de bildirir.

 

Rüyada İşyeri Kurmak

Rüyada iş yeri kurmakla, iş yeri açmak aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin karşısına bir insan için çıkabilecek en güzel sürprizlerin çıkacağına işaret eder.

Rüya sahibi hem özel hayatında hem de ticaret hayatında başarılı ve mutlu olacaktır diye yorumlanır.

 

Rüyada İşyeri Soyulması

Bu rüya uğursuzluktur çünkü rüyayı gören kişinin hayatını darmadağın edecek ve tüm huzurunu alıp götürecek bir melanetin ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüya sahibini çok üzecek, elindekileri kaybetmesine ve darlığa düşmesine neden olacak kötü bir olayın yaşanacağına tabir edilir.

 

Rüyada İşyeri Kapısı Görmek

Rüyayı gören kişinin geçim derdinin son bulacağı anlamına gelir.

Kısmet almaya, kazanç elde etmeye, işleri büyütmeye, ticareti ilerletmeye ve sektöründe bir numara olmaya alamet eder.

Gelirin artması ile yorumlanır.

 

Rüyada İşyeri Değiştirmek

Rüyasında iş yeri değiştirdiğini gören kişinin rüyası yaşamında olumlu ve güzel gelişmeler olacağına rivayet edilir.

Gerçek hayatta da yaşanacak değişikliğe ve bu değişikliğin hayır, iyilik, güzellik, zenginlik, sağlık ve huzur getireceğine delalet eder.

Rüyada işyeri görmek, kişinin hem aklını, hem de ruhunu meşgul edecek bir uğraş içinde olacağını, var olan mesleki kariyerini bambaşka bir alanda sürdürmeye karar vereceğini ve finansal durumunu bir üst düzeye taşıyacak olan karlı anlaşmalara imza atacağını ve aile üyelerinin de rahat bir geleceğe kavuşmalarını sağlayacağını alamet eder.

İş yeri gören kimseler akıl yolu ile alacakları kararlar neticesinde hayatlarını çok daha iyi koşullarda sürdürürler.

Mantık evliliği yapılacağını da bildiren rüya, kişinin hiç kesilmeyen rızkı sayesinde geçim sıkıntısı nedir bilmeden yaşayacağını, bereketi daim olan parasal durumuyla da her istediğini elde edeceğini bildirir.

Çalışkanlığı ve hırsı ile her türlü güçlükle tek başına mücadele eden kişinin şartları çok daha iyi olan bir kurum ya da firmadan iş teklifi alacağına, mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına da yorumlanır.

 

Rüyada İşyeri Kapatmak

İflas nedeniyle iş yeri kapattığını görmek aksine yorumlanır ve kişinin yeni, güzel başlangıçlar yapacağına, var olan iş hayatında daha yüksek makamlara erişeceğine tabir edilir.

Sebebi hatırlanmayan şekilde iş yeri kapatmak ise, girişimlerde bulunmak isteyenlerin kendilerinden daha tecrübe sahibi birinden yardım göreceklerine ve ellerindeki sermayeyi akıllıca kullanarak zenginleşeceklerini delalet eder.

 

Rüyada İşyeri Görmenin Yorumu

Genellikle mesleki yaşantısı aşırı yoğun olan ve mesai saatleri konusunda sıkıntı yaşayan kimselerin bilinçaltını temsil eder.

Gün içinde sürekli işle ilgili düşünceleri olan kişilerde uyku esnasında da işle ilgili rüyalar görülmesi oldukça sık rastlanan bir durumdur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.