Rüyada isyan görmek

Genellikle hayırlı şekilde yorumlanmaz.

İslami olarak kişi için pek çok sıkıntının hasıl olacağını bildiren rüya inancın zayıfladığının da göstergesidir.

Günaha batmış kişilerin tövbe ederek yeniden inançlarına dört elle sarılmaları gerektiğini bildiren rüyayı bir uyarı olarak görmek doğru olacaktır.

İsyan gören kişilerin aile hayatları bir anda dağılır ve pek çok düşman sahibi olunur.

Şartların tersine döneceğini, şanssızlıkların artacağını ve kişinin mutsuz bir ruh haline bürüneceğini, bu zor günlerinde yanında kimse bulamayacağı gibi, kendi içinde de pek çok çatışma ve ikilem yaşayacağını tabir eder.

Bu rüya aynı zamanda hayal dünyasından çok sert bir şekilde uyanılacağının da ifadesidir. Gelecek planlarının bozulacağını, yatırımların yanlış yapıldığını ve maddi sıkıntıların kapıda olduğunu da alamet eder.

 

Rüyada İsyan Etmek

Allah yolundan gidilmediğini, İslami açıdan tasvip edilmeyen bir yaşam sürüldüğünü, kişinin kendi hatalarını kabullenmeyip suçu başkalarına atarak durumdan sıyrılmak istediğini işaret eder.

Genellikle istenmeyen olaylar içinde kalınması sonucu alınacak zararın büyük olacağını, düşmanlar için uygun şartların oluşması sonucu kişinin beklemediği haksızlıklara maruz kalacağını, inancının bu süreçte zayıflaması nedeni ile ruhani olarak da başına gelen sıkıntılarla mücadele etmekte zorlanacağını bildirir.

 

Rüyada İsyan Edenleri Görmek

Yanlış arkadaşlıklar kuran rüya sahibinin çok geç olmadan bu hatalardan vazgeçeceğini ve dostuyla düşmanını doğru şekilde ayırt edeceğini bildirir.

İsyan edenleri görmek bulunulan ortamda İslam inancına uygun olmayan kişilerle beraber olunduğunu, bu kimselerin rüya sahibinin imanının zayıflamasına neden olduğunu da alamet eder.

Huzursuz çalışma koşullarını ve ikiyüzlü kişilerden gelecek zarara da delalettir.

 

Rüyada İsyan Görmenin Yorumu

Baskıcı aile fertlerine karşı gelmek, direnmek ve özgürlüğüne kavuşmak istemek anlamına gelir.

Uzun süredir baskı altında yaşadıkları için kendilerini tutsak gibi hisseden kişilerin başkaldırma isteklerine ve hayat mücadelesi vereceklerine dair sembolik bir rüyadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.