Rüyada İstiklal Marşı okumak

Vatansever bir kimse olduğunuzu ve devlete, millete hayırlı bir vatandaş olarak yetiştiğinizi gösterir.

Bu rüyayı gören kişi, hem işinde hem de özel hayatında halkına ve çevresindeki bütün kişilere hayırlı olacak ve onların ihtiyaçlarını karşılayacak eylemlerde bulunur.

İstiklal Marşı okumak, işinizde yükseleceğinizin, büyük bir makama kavuşacağınızın, mertebenizin artıp insanların saygısını ve takdirini kazanacağınızın habercisidir.

Böyle bir rüya, gören kişinin istek ve arzularının gerçekleşeceğine işarettir.

Okulda İstiklal Marşı okumak, eğitiminizi başarı ile bitirip yüksek tahsil yapacağınıza; evde İstiklal Marşı okumak ise vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmek anlamına gelir.

 

Rüyada İstiklal Marşı’nın On Kıtasını Okumak

Rüyada İstiklal Marşı’nın on kıtasını da ezbere okumak, herkese nasip olmayacak bir lütfa erişmeye, elinize geçecek büyük miktarda nimete, insanlara ihsanlarda bulunmaya, yüksek bir mertebeye ulaşmaya ve mesleğinizde ilerleyip, alanınızda tanınmış bir kişi olmanıza delalet eder.

Rüyada İstiklal Marşı’nın bir bölümünü okumanız ise, faydalı ilim öğrenmeye, yüksek bir eğitim almaya, hem maddi hem manevi anlamda değer kazanmaya, yöneticiliğe, devlet işlerinde sorumlu olmaya, terfiye ve mesleğinizde yükselmeye yorumlanmaktadır.

 

Rüyada İstiklal Marşını Bestesiyle Okumak

Rüyasında İstiklal Marşı’nı bestesiyle okuyan kişi, bir devlet işine girer.

Bu rüya genellikle iş hayatında yaşanılacak gelişmelerle ilgilidir.

Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi, devlet erkânının yanında bir meslek edinir ve devlet yönetiminde söz sahibi olur.

 

Rüyada İstiklal Marşı Okumanın Tabiri

Rüyada İstiklal Marşı okuyan kişi, devletine bağlı, dürüst çalışmalar yapan ve yaşamının her evresinde vatanını, milletini düşünen; milliyetçi ve vatanperver bir kimsedir.

Bu rüya özel hayatınızda ve iş yaşamınızda daima milletin çıkarlarını düşündüğünüzü, hile yapmaktan kaçındığınızı ve kendi emeğinizle bir yerlere gelmeyi amaçladığınızı göstermektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.