Rüyada istifra etmek

Kurtuluş anlamına gelir. Rüya sahibinin başında dönüp duran kara bulutlardan ve uğursuzluktan yakasını kurtaracağına, önünün açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, içinin de rahat edeceğine delalet eder.

Rüyayı gören kişinin, işlerinin, borçlarının, sorumluluklarının ve varsa hastalığının hafifleyeceği ve kişinin rahat edeceği anlamına gelir.

Rüyada istifra etmek, doğru yola dönmeye, dine ve ahlaka düşkünlüğe, gerçek bir mümin olmaya delalet eder.

 

Rüyada İstifra Ettiğini Görmek

Rüyada istifra ettiğini gören kişi, başarıya ve mutluluğa yakın durur, yüzünü haktan taraf döner, önüne kendisine hayır getirecek yollar çıkar, kısmetsizliğinden ve şanssızlığından kurtulur demektir.

Rüya sahibi, bundan sonra yapacağı güzel işler sayesinde ailesini utandırmayacak bilakis yüzlerini güldürecektir diye yorumlanır.

 

Rüyada İstifra Eden Birini Görmek

Bir kimse rüyasında istifra eden birini görse ya da birinin istifra ettiğini görse o kişinin kendisini zor durumda bırakacak bazı işler yapacağına işaret eder.

Tabir yerindeyse kişi, kendi eliyle kendini ateşe atacak, kendi mutluluğuna yine kendisi mani olacaktır diye tabir edilir.

 

Rüyada Kusmak

Çok hayırlıdır.

Güzelliklerle ve iyiliklerle karşılaşamaya, hidayete ermeye, Allah’ın lütufları ile mükâfatlandırılmaya, ilim öğrenmeye, hak yoluna sıkıca tutunmaya, dertleri arkada bırakmaya ve şifa bulmaya işaret eder.

 

Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek

Rüyada hasta olan bir kimsenin kustuğunu görmek, o kimse için uğursuzluktur ve hastalığının artık iyi olmayacağı ve kişinin kurtuluşa kavuşamayacağı anlamına gelir.

Diğer kimseler için hayırlıdır ve sürpriz gelişmeler, müjdeli haberler, hayırlı uğurlu olacak işler şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Kustuğunu Temizlemek

Rüyasında kustuğunu sonrada onu temizlediğini gören kişi ruhunu tüm kötülüklerden ve pisliklerden arındıracak, nefsine uymaktan vazgeçecek ve Allah’ın iyi kullarından olmak için sünnetin gereklerini yerine getirecek demektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.