Rüyada istifa görmek

Kişiye boyun eğdirmeye çalışan birinin varlığına alamettir. Bu kişi çoğunlukla gizli bir düşmandır ve kişinin henüz bu kimsenin varlığından haberi yoktur.

Güçlü bir karakteri olan rüya sahibinin başkaldıracağını, sorunu yaratan kişi veya kişileri ortaya çıkarıp cezalandıracağını bildirir.

İstifa gören kişiler bir mal konusunda dolandırıcılığa uğrarlar ve olayı mahkemeye intikal ettirerek hukuki mücadele içine girerler.

Zorlu günler geçirileceğine fakat sonunda kişinin muvaffak olacağına, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine yorumlanır.

Evli biri için eşinin kendisine karşı yönelttiği haksız suçlamalar karşılığında duruşunu bozmamak ve sonrasında eşinin gelip kendisinden özür dilemesini sağlamak manasına gelir.

Kişinin şartlar ne olursa olsun asla özgürlüğünden ödün vermeyeceğini, her zaman dimdik ayakta durup ailesine ve çocuklarına örnek biri olacağını da işaret eder.

 

Rüyada İstifa Etmek

İşinden istifa ettiğini görmek tersine yorumlanır ve kişiyi çok mutlu edecek bir terfinin, ödülün ya da atamanın olacağını müjdeler.

Yeni bir işin de habercisi olan rüya, akılda olmayan bir taşınma veya geçici görev nedeniyle yurt dışına çıkma şeklinde de tabir edilir.

Kişinin beklemediği güzel gelişmelerin işaretçisi olan rüya, maddi konulardaki endişenin azalmaya başlayacağını, temiz rızık sahibi olan rüya sahibinin kısmetlerinin açılacağını, bekarsa hayalini kurduğu bir eşe ve eve sahip olacağını, birden fazla çocuğu olacağını delalet eder.

 

Rüyada İstifa Dilekçesi Görmek

Rüya sahibinin kendisine cephe alan kişilere hadlerini bildirmesi manasına gelir.

Özellikle maddi konularda kendisini kullanan kişileri hayatından sonsuza kadar çıkaracağını, ailesine dahi prensiplerinden ödün vermeden davranacağını, sözünün eri bir kişi olarak hata da yapsa asla yalan söylemeyeceğini bildirir.

Şeffaf ve temiz bir hayat yaşanacağının delaletidir.

 

Rüyada İstifa Görmenin Yorumu

Sevilmeyen bir işte çalışıldığının, kişinin huzurunun olmadığı bu ortamda sürekli gerginlik yaşadığının ve aşırı baskı altında kaldığının ifadesidir.

Yoğun bir stres içinde olan kişinin mevcut durumdan kurtulamadıkça daha da agresif ve kırıcı biri olmaya başladığını da bildirir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.