Rüyada istifa etmek

İyi şekillerde yorumlanmaz.

Rüya sahibinin hayatında bazı çıkmazların yaşanacağı anlamına gelir.

Kişi, çok inanarak ve kendine güvenerek attığı adımlar nedeniyle tökezleyip düşecek, hayatı ve işleri karışacak, düzeni bozulacak ve alın teri ile kazandıkları bir anda elinden kayıp gidecektir diye tabir edilir.

Rüyasında istifa ettiğini gören kişinin, maddi krizlerle geçireceği bir dönemin yaklaştığı anlamına gelir.

 

Rüyada İşinden İstifa Ettiğini Görmek

Bir kişi eğer rüyasından işinden istifa ettiğini görürse o kişinin ticaret hayatındaki yeni girişimlerinin ve atılımlarının yarım kalacağına ya da istediği şekilde nihayetlenmeyeceğine ve kendisini büyük bir düş kırıklığına uğratacağına delalet eder.

 

Rüyada İşinden Ayrılmak

Uğursuzluklarla karşılaşmaya, hayırsız kişilerle bir araya gelmeye, olmayacak işlerden ve olmayacak kişilerden medet ummaya delalet eder.

Fikir çatışmalarına, kavgalara ve yolları ayırmaya yorulur.

 

Rüyada İşinden Kovulmak

Rüyasında işten kovulduğunu gören kişinin rüyası aslında tam da bu durumun aksini haber verir ve rüya sahibinin işlerinde gösterdiği özveri ve başarı sayesinde rütbesinin artacağına, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine işaret eder.

 

Rüyada Birini İşten Çıkarmak

Kişinin özel hayatındaki kişi ile ilişkisini noktalayacağı anlamına gelir.

Bir diğer yandan da yeni bir iş teklifi ya da ortaklık teklifi almaya ve çok daha iyi şartlara sahip olmayı işaret eder.

 

Rüyada Tayin Edildiğini Görmek

Rüyasında bir yerden bir yere tayin edildiğini gören kişi, bazı sorunlarla ve engellerle karşılaşacak, borçlanacak ya da geliri kesilecek ve geçim sıkıntısına düşecek demektir.

Fakat bu rüyayı gerçek hayatta kadro sahibi olan ya da resmi bir kurumda çalışan bir kimse görürse o halde terfi edeceği şeklinde değerlendirilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.