Rüyada istenmemek

Gerçek hayatınızda bir işte muvaffak olamayacağınıza ve arkadaşlarınızla aranızın açılacağına işaret eder.

Sevdiğiniz kişinin sizi istemediğiniz görmeniz, onunla bir aşk ilişkisine girip mutlu olacağınız ya da evliliğe doğru adım atacağınız anlamın gelmektedir.

Rüyada ev halkının sizi istemediğini ve kovulduğunuz görmeniz, ailevi sorunlara veya aranızda çıkacak tartışmalara; iş yerinde istenmemek ise çalışmalarınızdan istediğiniz sonucu almamaya işarettir.

İstenmediğiniz yerde kalmanız, hayatta çok fazla mücadele edeceğinize ve bu mücadelelerin sonunda istediğiniz sonuçlara ulaşacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada istenmemek bazen de yapacağınız yanlış hareketlerden ve davranışlardan ötürü insanların sevgi ve saygısını kaybetmeye çevrenizdeki kişilerin dağılmasına ve sizi terk etmelerine de yorumlanabilir.

 

Rüyada Birisini İstememek

Rüyasında birisinin yanında olmasını istemeyen ve kendisinden uzaklaştıran kimse, insanlara karşı hoşgörüsüz davranır ve onların kalbini kıracak hareketlerde bulunur.

Rüyada kötü bir insanı yanında istememek, sizi çekemeyen ve düşmanlık eden kişilerden kurtulacağınıza ve onların size karşı olan planlarınız bozacağınıza delalettir.

Rüyada gerçek hayatta iyilikleri ile tanınan bir insanı istemediğini görmek ise doğru yoldan ayrılmaya ve kendiniz için hayırlı olmayacak kişilerle arkadaşlık kurmaya işarettir.

 

Rüyada İstenmediğini Görmek

Rüyada bir topluluk tarafından istenmeyip dışlanan kişi, mutsuz olacağı bir haber alır veya haksız yere suçlanarak toplum içinde küçük düşürülmeye uğraşılır.

Bu rüya bazen de hareketlerinizden dolayı çevrenizdeki kişileri kırdığınızın ve onların sizden uzaklaştıklarının göstergesidir.

Bazen de böyle bir rüya size karşı takınılan yanlış davranışlara ve hak etmediğiniz tepkilerle karşılaşmanıza yorumlanmaktadır.

 

Rüyada İstenmemenin Tabiri

Rüyada istenmediğini görmek kişinin içindeki yalnızlık duygusunun veya başka insanlar tarafından onaylanmayacağı endişesinin yansımasıdır.

Bu rüya iç dünyanızda korkularınız olduğu anlamına gelmektedir.

Bazen de bu rüyayı gören kişi, insanlardan uzaklaşarak kendisine farklı ve ayrı bir dünya kurar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.