Rüyada istemeye gelmek

Rüyayı gören kişinin, şu anda birlikte olduğu ya da yakın bir zaman içinde tanışacağı hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, çok güzel günler görüleceğine, ilerleyen zamanlar içinde de bir bebek sahibi olacaklarına işaret eder.

 

Rüyada İstemeye Geldiklerini Görmek

Rüya sahibinin, epey bir zamandan beri birlikte olduğu ya da yakın bir zaman içinde tanışacağı hayırlı bir kısmet ile çok hayırlı ve güzel bir birliktelik yaşayacaklarına, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat süreceklerine ve daha sonraki bir dönemde de bir bebek sahibi olacaklarına alamet eder.

 

Rüyada Kız İstemeye Geldiğini Görmek

Güzel bir hayat sürmekte olan rüya sahibinin, çok daha güzel bir hayata kavuşmak için hayırlı bir kısmet ile yakın bir zaman içinde dünya evine gireceğine, çok büyük ve güzel olaylar yaşayacağına ve bolluk ve bereket geleceğine işaret eder.

 

Rüyada Kız İstemeye Gelmek

Rüyayı gören kişi eğer bekâr bir kadınsa, yakın bir zamanda hayırlı bir kısmet ile çok büyük ve hayırlı bir evlilik hayatına adım atacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, çok sevinçli olaylar yaşayacağına ve bir bebek sahibi olacağına alamet eder.

 

Rüyada Birini İstemeye Gelmek

Rüyayı gören kişinin, evlenmek için bir kişiyi beklediğine, bu kişi sayesinde çok mutlu, huzurlu ve sağlıklı olacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, evlilik yapılacağına ve bir bebek sahibi olacağına tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.