Rüyada istemeye geldiklerini görmek

Rüyayı gören genç kızın duygusal ilişki içinde olduğu kişinin ailesi tarafından kabul gördüğüne ve yakın zaman içinde evlilik hazırlıkları için güzel bir adım atılacağına yorulur.

Rüyada istendiğini gören bayan evli ise, eşinin aile ve akrabaları ile daha önce yaşadığı sorunların çözüleceğiniz ve barışma sağlanacağı şeklinde ifade edilebilir.

Hayatında herhangi biri olmayan bekar bir genç kız bu rüyayı görürse, o zaman yaşamını birleştireceği bir beyle tanışacağı ve mutlu bir yuva kurmak için doğru adımları atacağı şeklinde de tabir edilir.

 

Rüyada Kızının İstendiğini Görmek

Evlenecek yaşa gelmiş bir genç kızı olan kişinin bu rüyayı görmesi genellikle rüyanın düz anlamı ile yorulur ve evlerine yakın zamanda görücü olarak birilerinin geleceğine işaret eder.

Aynı zamanda bekar kızı olanların gördüğü bu rüya, kızının hayırlı ve saadet içinde ömür geçireceği bir eşe kavuşacağına da yorumlanır.

 

Rüyada Dünürcü Geldiğini Görmek

Rüyasında evlerine dünürcü geldiğini göre kişinin hanesinde bolluk ve bereket her daim artar. Rüyayı gören kişi genç bir erkek ise, planladığı bir işte beklediği başarıyı elde edeceğine işarettir.

Rüyasında dünürcü geldiğini ve üzerine gelinlik giydiğini gören genç kız için ise direkt olarak evliliğe işaret ederken, aynı şekilde üzerine damatlık giymiş olarak kız istemeye gittiğini gören erkeğin de gönlündeki bayanla söz veya nişanı gerçekleşir.

Rüyasında yaşlı bir bayanın dünürcü olarak gelindiğinde kendisini üzerinde gelinlikle görmesi ise vefat edeceği şeklinde tabir olur.

 

Rüyada Nişanlandığını Görmek

Kendisini sevdiği kişi tarafından istenip ardından nişanlanırken görmek genelde iyi şekilde yorumlanmaz ve rüyasında bildiği biri ile nişanlanan kişinin başına kötü olaylar gelir.

Yaşanacak üzüntülü olaylara işaret eden rüya aynı zamanda bir uyarı niteliğindedir ve kişiye dikkatli olması gerektiğini söyler. Kaza geçirmek veya hastalanmak gibi anlamlara da gelmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.