Rüyada istememek

Rüya sahibinin huzurunun ve rahatının kaçmasına, canının sıkılmasına, neden olacak bir takım olayların meydana geleceğine işaret eder.

Rüyayı gören kişinin yapacağı atılımlarda, atacağı adımlarda ve girişeceği işlerde umduğunu elde edemeyeceğine, zarara uğrayacağına, başarısız olacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına rivayet edilir. Hayırsız durumlarda kalmaya ve çaresiz olmaya delalet eder.

 

Rüyada Evlenmek İstememek

Rüya sahibinin içine sinmeyen ve aklına yatmayan bazı konuların olduğuna bu nedenle sağlıklı bir karar veremediğine ve ne yapacağını bilemediğine alamet eder.

Rüya sahibi bir türlü seçim yapamıyor ve gideceği yolu belirleyemiyor demektir.

 

Rüyada Görücüyü İstememek

Rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu sıkıntılarla baş edemediğine, aradığı çözümlere ve çarelere ulaşamadığına, verdiği mücadelenin karşılığını da alamadığına yorulur.

Rüya sahibinin aksilikler yaşayacağı ve bunların hep arka arkaya gelmesi nedeniyle manevi olarak çökeceği anlamına gelir.

 

Rüyada Konuşmak İstememek

Rüya sahibinin güçten düşmesine, sağlığını, moralini ve neşesini de kaybetmesine neden olacak olumsuz gelişmelerin olacağına, rüya sahibinin içine kapanacağına, çevresiyle olan iletişimini ve bağını da koparacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Ölmek İstememek

Rüyayı gören kişinin ölümden korktuğuna işaret eder ve bu nedenle ölümü hiç aklına bile getirmek istemediğine, yakınlarının kaybında da çok sarsıldığına, paniğe ve üzüntüye kapıldığına delalet eder.

Rüya sahibi bu fikirden çok huzursuz oluyor demektir.

 

Rüyada İlişkiye Girmek İstememek

Rüya sahibinin ağız tadından, keyfinden ve afiyette sürüp giden düzeninden olmasına neden olacak kötü, tatsız ve uğursuz olayların meydana geleceğine sorunlarının ve sıkıntılarının artacağına tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin çözüme ulaşmaktan başka hiç bir şey düşünmediği anlamına gelir.

 

Rüyada Nişanlanmak İstememek

Rüyayı gören kişinin ruhsal olarak kendisini pekiyi hissetmediğine, tazelenmeye, canlanmaya, yenilenmeye ve iyileşmeye ihtiyaç duyduğuna işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.