Rüyada istasyon görmek

Kişinin hayatında bir takım aksiliklerin meydana geleceğine, bu yüzden uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bu yüzden maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, işlerin kısa süre içinde çok zarar edeceğine ve çok zor zamanlar geçirileceğine alamet eder.

 

Rüyada Tren İstasyonu Görmek

Aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, kısmetin açılacağına ve hep mutlu olunacağına rivayet eder.

 

Rüyada Benzin İstasyonu Görmek

Ortaya konan işler sayesinde şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına ve ayak bağı olan kişilerden kurtularak kuş gibi hafif olunacağına işaret eder.

 

Rüyada Radyo İstasyonda Görmek

Uzak bir yerden gelecek hayırlı bir haber ile çok başarılı olunacağına, kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına, karlı işler yapılacağına, maddi imkânların günden güne çoğalacağına, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına delalet eder.

 

Rüyada Metro İstasyonu Görmek

Büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına ve aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına rivayet eder.

 

Rüyada İstasyonda Tren Beklemek

Hayırlı, bereketli ve çok güzel günler görüleceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına ancak biraz sabır gösterilmesi gerektiğine yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.