Rüyada İstanbul’u görmek

Rüyayı gören kişinin çevresindeki kalabalığa, eğlenceye, sanata ve okumaya olan düşkünlüğüne, yaşama olan bağlılığına ve tükenmez bir enerjisi olduğuna rivayet edilir.

Rüya sahibinin kendisi ve hayatı ile ilgili köklü değişiklikler yapmak ve yaşamında yeni bir sayfa açmak niyetinde olduğu anlamına gelir.

Rüya sahibinin kendisine iyi geleceği inancıyla mekân değişikliği yapmaya ve yeni bir yere taşınmaya karar verdiğine yorulur.

 

Rüyada İstanbul’u Gezmek

Rüyayı gören kişinin kendisine zevk, heyecan, huzur ve mutluluk verecek bir yere gideceğine işaret eder.

Rüya sahibinin kişinin ruhunu dinlendirecek, duygularını harekete geçirecek, kafasını boşaltmasına yardımcı olacak bir yola çıkacağına, gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına alamet eder.

 

Rüyada İstanbul’u Fethetmek

Rüyayı gören kişinin toplum içinde yer edinmesine, ön plana çıkmasına, sivrilmesine, takdir toplamasına ve saygınlık edinmesine vesile olacak hayırlı işler yapacağına ve amacına da nail olacağına delalet eder.

Bu rüya, uykusunda İstanbulu fethettiğini gören kişinin itibarının artacağını gösterir.

 

Rüyada İstanbulda Gezmek

Rüyayı gören kişinin eğlenceli yerlere gideceğine, güzel zamanlar geçireceğine, yeni kişilerle tanışacağına, yeni yerler göreceğine ve kendini adeta tüy gibi hafif hissedeceğine tabir edilir.

 

Rüyada İstanbul’a Gideceğini Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni planları olduğuna, hem yakın gelecek hem de uzak gelecek için bir takım düşünceler taşıdığına ve bunları gerçekleştirmek adına atılım yapmak istediğine rivayet edilir.

Rüya sahibinin planlarını gerçekleştirmek için doğru zamanı beklediğine ve fırsat elde etmeye çalıştığına delalet eder.

 

Rüyada İstanbul Boğazını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerinin sınırlarının olmadığı anlamına gelir.

Rüya sahibinin engin hayalleri olduğu, bunlardan hiçbir zaman vazgeçmediği ve onlar sayesinde hayata tutunduğu anlamına gelir.

Kişi, gerçekleşsin ya da gerçekleşmesin sadece hayal etmekten dahi mutlu oluyor demektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.