Rüyada İstanbul’a gitmek

Kalabalık bir şirkette ya da kurumsal yapısıyla herkesin beğenisini toplayan bir yerde çalışmaya başlamak manasına gelir ve özellikle üniversiteden yeni mezun olmuş kişilerin yaptıkları başvurularda en iyi iş pozisyonunda görev alacaklarını, kariyer hayatlarına çok yüksek bir noktadan ve iyi bir gelirle başlangıç yapacaklarına tabir edilir.

Çalışmak için gurbete gitmek anlamına da gelen rüya, kişinin çok renkli bir hayatı olacağına, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına da işarettir.

Hayra yorulan rüya kişinin liderlik edeceği bit topluluk içinde bulunacağına, çalıştığı yerde amir olacağına, her zaman yaptığı iyi işlerle ve başarılarıyla gündeme geleceğine, hakkında iyi yorumlar yapılacağına tabir edilir.

Karşı cinsten yoğun ilgi görmek, aşırı kısmetli olmak ve her konuda isteklerine kolay yoldan ulaşmak, zorluk çekmeden hayatını kazanmak manasına gelir.

 

Rüyada Arkadaşıyla İstanbul’a Gitmek

Kişiye vesile olacak bir kişi sayesinde girilecek güzel ve yeni bir işe alamet eden rüya, bir anda çıkacak güzel fırsatların kişinin hayatında büyük etkiler yaratacağına yorumlanır.

Hedeflerini doğru koyabilmek için kişinin tecrübeli birinden yardım alacağını ve her işte başarı elde edeceğini tabir eder.

Toplum içinde her zaman saygı gören ve iyi bir hitabete sahip olan rüya sahibinin bereket içinde bir hayata adım atacağının da müjdesini verir.

Kişi arkadaşıyla beraber iş için İstanbul’a gidiyorsa, gerçek hayatında da iyi bir iş teklifi alır.

Gezmek için İstanbul’a gitmek ise arkadaşlarıyla beraber geçireceği hoş zamanlara ve eğlencesi bol bir yaşama delalettir.

 

Rüyada Ailece İstanbul’a Gitmek

Ev değiştirmek manasına geldiği gibi, acil bir şekilde taşınmak yahut planda olmayan bir şekilde ev satın almak anlamına gelir.

Ev halkını tatlı bir telaşa düşürecek güzel gelişmelere, aile içinden bir üyenin nişanlanması ya da düğün yapması olarak da yorumlanabilir.

 

Rüyada İstanbul’a Gitmenin Yorumu

Şehir değişikliği yapmak isteyen, yaşadığı kentten ya da yerden memnun olmayan insanların gün içinde kurdukları hayallerin sembolü olarak ele alınabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.